23 °C
+48-227-689-000
FILIPINY
FILIPINY

Masaż twarzy
Doskonała terapia przeciwzmarszczkowa, regenerująca
i wygładzająca skórę.

Masaż pleców
Rozluźnia napięte mięśnie, ułatwia przepływ energii w ciele. Idealnie niweluje nagromadzony stres.

Masaż ciała "Hilot"
Masaż filipiński, łączy techniki masażu tajskiego, shiatsu oraz filipińskiego. Polega na uciskaniu i rozciąganiu wybranych miejsc ciała. Jest naturalną terapią uzdrawiającą i relaksującą.

Refleksologia stóp
Masaż polega na ucisku konkretnych punktów na stopach, które usprawniają pracę organów wewnętrznych oraz stymulują procesy samouzdrawiania organizmu. Łagodzi objawy migreny i wzmacnia układ odpornościowy.

Rytuał na ciało
Solny peeling oraz masaż filipiński ciała na bazie oleju z awokado i kiwi. Wspaniale oczyszcza i nawilża skórę.

REZERWUJ MASAŻ

BALI
BALI

Masaż twarzy
Wzmacnia mięśnie twarzy, dotlenia oraz działa rewitalizująco na skórę. Egzotyczne aromaty doskonale relaksują ciało i umysł.

Masaż pleców
Techniki masażu manualnego oraz ciepło rozgrzanych kamieni łagodzą napięcia mięśni, działają przeciwbólowo i dają błogie odprężenie.

Masaż ciała
Balijski masaż ciała łączy elementy akupresury, refleksoterapii oraz rozcierania tkanki mięśniowej. Technika masażu opiera się na silnych i powolnych ruchach całymi dłońmi. Dzięki swojej intensywności skutecznie pomaga w osiągnięciu głębokiego relaksu i rozluźnienia ciała.

Masaż stóp
Tradycyjny masaż stóp oraz łydek na bazie techniki jawajskiej i balijskiej. Głębokie oddziaływanie dłońmi, elementy akupresury i refleksoterapii poprawiają krążenie krwi oraz limfy. Masaż zmniejsza opuchnięcia. Idealny dla tzw. ciężkich, obrzmiałych nóg.

Rytuał na ciało
Cukrowy peeling oraz masaż balijski ciała na bazie oleju z awokado i kiwi. Zapewnia aksamitną gładkość skóry i niezwykłą ulgę napiętym mięśniom.

REZERWUJ MASAŻ

AYURWEDA
AYURWEDA

Shirodhara - masaż na „trzecie oko"
Masaż głowy strumieniem ciepłego oleju. Głęboko odpręża, oczyszcza umysł i uspokaja. Wspomaga leczenie bólu głowy, migreny oraz zatok.

Mukha Lepam
Rozświetlający zabieg na twarz. Rozpoczyna się delikatnym masażem wykonywanym przy pomocy leczniczego oleju, następnie na twarz aplikuje się ziołowy puder. Działa oczyszczająco i odżywczo na skórę.

Abhyanga
Tradycyjny hinduski masaż całego ciała wykonywany zgodnie z zasadami ayurvedy. Składa się z masażu: głowy, twarzy, pleców, rąk, nóg oraz stóp. Pozwala przywrócić całemu ciału energetyczną harmonię i jest wstępem do wielu ayurwedyjskich terapii.

PodiKizhi
Masaż gorącymi stemplami zawierającymi sproszkowane zioła lecznicze. Zabieg działa przeciwbólowo i rozluźnia napięte mięśnie.

Padabhyanga
Tradycyjny ayurwedyjski masaż stóp z Kerali, wpływa rozluźniająco na całe ciało. Przynosi odprężenie oraz niweluje uczucie ciężkich i zmęczonych stóp.

Shiroabhyanga
Hinduski masaż głowy, łączy techniki tradycyjne z elementami ayurwedy. Wzmacnia mięśnie i skórę głowy. Regularny masaż wzmacnia mieszki włosowe.

REZERWUJ MASAŻ

INNE ORIENTALNE
INNE ORIENTALNE

Masaż hawajski Lomi Lomi
Masaż relaksacyjny, którego efektem jest niezwykłe uczucie odprężenia i błogości. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów.

Masaż tajski
Masaż relaksacyjny, wykorzystujący bogactwo hinduskiej ayurwedy, jogi i elementów akupresury. Koncentruje się na plecach, nogach oraz stopach w celu wprowadzenia harmonii ciała i umysłu. Siła i natężenie masażu dostosowywane są indywidualnie do potrzeb klienta.

REZERWUJ MASAŻ

SPA Hotel Warszawianka wykorzystuje unikalne orientalne techniki relaksacyjne. Oferujemy wyjątkowe masaże m.in. ayurwedyjskie, filipińskie i balijskie, których głównym celem jest głęboki wypoczynek. Posiadają one również właściwości upiększające, ponieważ zabiegi wykonywane są z zastosowaniem drogocennych i aromatycznych olei.

Masaże ayurwedyjskie w naszym SPA wykonywane są na oryginalnych indyjskich stołach przez terapeutów z Indii. Masaże z innych stron Dalekiego Wschodu wykonują specjaliści z Filipin i Bali.

Informacje i rezerwacja:
spa@warszawianka.pl
+48 22 768 95 11

pink like us on facebook button