20 °C
+48-227-689-000
Ruszamy mamy!
Ruszamy mamy!

Jesteś świeżo upieczoną mamą i chciałabyś odzyskać dawną formę? Te zajęcia są dla Ciebie! Jeśli potrzebujesz, zapewnimy Twojemu dziecku na czas zajęć opiekę wykwalifikowanego personelu.

Brzuchomania
Brzuchomania

Trening mający na celu spalanie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie mięśni brzucha.

Pierwsza część zajęć polega na rozgrzaniu naszego ciała poprzez naukę krótkiego układu choreograficznego, druga część skupia uwagę na intensywnych ćwiczeniach mięśni brzucha i wzmacnianiu mięśni grzbietu.

Seniorzy
Seniorzy

Zdrowy senior to aktywny senior - na ruch nigdy nie jest za późno!

Dla wszystkich seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia Hotel Warszawianka przygotował specjalną ofertę na korzystanie z Aqua Parku. W dni powszednie, w godzinach od 07:00 do 15:00 dla grup seniorów powyżej 20 osób godzina na basenie kosztuje tylko 5,00 PLN! Bilet indywidualny dla seniora to 8,00 PLN za godzinę.

Seniorów zapraszamy również do skorzystania z zajęć:

  • Wzmocnij swój kręgosłup - warsztaty z trenerem dla grupy min. 20 osób – 10,00 PLN/osoba, zajęcia indywidualne - 25,00 PLN/osoba
  • Zachowaj formę – zajęcia z trenerem na Sali Fitness dla grupy od 10 do 20 osób – 15,00 PLN/osoba/45 min.
  • Nordic walking – zajęcia z instruktorem dla grupy od 10 do 20 osób – 15,00 PLN/osoba/ 45 min.
  • Squash dla aktywnych - 25% rabat od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:00
  • Rehabilitacyjnych – cena od 50,00 PLN/godzinę do ustalenia indywidualnie z rehabilitantem
  • Myśl zdrowo – żyj zdrowo – specjalne diety oraz programy aktywności na zamówienie po wcześniejszej konsultacji
Indoor Cycling
Indoor Cycling

Spal nawet do 1000 kcal w godzinę. Prosty sposób na redukcję wagi podczas zajęć prowadzonych na specjalnie do tego przystosowanych rowerach w rytmie stosownie dobranej muzyki.

Zajęcia składają się z trzech elementów: rozgrzewki, treningu właściwego (jazdy ciągłej w zmiennym tempie i zróżnicowanych pozycjach) oraz stretchingu. Jest to bardzo prosta, efektywna i bezpieczna forma treningu aerobowego.

Bolywood Dance
Bolywood Dance

Przenieś się na Daleki Wschód... chociaż na chwilę.

Zatańcz jak bohater bollywoodzkiej superprodukcji! Bollywood dance jest bardzo gorący i ekspresyjny. O jego wyrazie decyduje rytm i energia, a także dynamiczne, choć nie pozbawione gracji ruchy. Jest on z reguły oparty na klasycznych tańcach indyjskich z elementami tańca arabskiego i nowoczesnego, jazzu, a nawet hip-hopu.

Informacje i rezerwacja:
aquapark@warszawianka.pl 
+48 22 768 95 10