9 °C
+48-227-689-000

Sale weselne w okolicy Warszawy

Zorganizuj swoje Wesele w hotelu pod Warszawą! A jak wesele pod Warszawą to koniecznie w Hotelu Warszawianka!

Planują Państwo wyprawić niezapomniane wesele w hotelu pod Warszawą w spokojnej i malowniczej okolicy? Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego Hotelu Warszawianka znajdującego się nad Zalewem Zegrzyńskim!

Ślub i wesele to jedyne tego rodzaju zdarzenia, których przygotowanie warto powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Nasze wieloletnie doświadczenie, doskonałe zaplecze, w tym dania przygotowywane przez mistrzów kuchni, a także zorientowanie na potrzeby klientów sprawia, że wesela z nami są zawsze udane!

Wesele w restauracji Hotelu Warszawianka

Oferujemy sale weselne w województwie mazowieckim. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne wnętrza z efektownym wykończeniem i dekoracjami. Wesele w restauracji Hotelu Warszawianka to okazja do wspólnych spotkań w gronie najbliższych przy wyśmienitych potrawach i udanej muzyce. Dodatkowo dla wybierających wesele pod Warszawą u nas przyszykowaliśmy apartamenty dla Młodej Pary, pokoje dla rodziców Państwa Młodych i inne atrakcyjne prezenty i zniżki. Zadbamy o każdy detal, aby ten unikatowy dzień pozostał na zawsze w pamięci Młodej Pary i jej gości.

Wszystkich z Państwa planujących wesele w hotelu pod Warszawą, zachęcamy do wybrania Hotelu Warszawianka. Przygotowaliśmy dla Państwa najpiękniejsze sale weselne - Warszawa i okolice w Mazowieckiem – warto wybrać naszą ofertę!

Informacje i rezerwacja:
przyjecia@warszawianka.pl 
tel.: +48 22 768 94 00

Sale Weselne

 


Uroczystość weselna to projekt, którego realizacja musi udać się w stu procentach. Na efekt końcowy składa się wiele czynników - odpowiednia oprawa muzyczna, udział zaproszonych gości czy utalentowany fotograf. Przede wszystkim jednak ogromny wpływ na powodzenie organizacji wesela ma wybór właściwej sali. Najlepsze nawet jedzenie i najznakomitszy zespół muzyczny zostaną bowiem zapomniane, kiedy uroczystość będzie miała miejsce w budynku dusznym, ciasnym i bez odpowiedniego zaplecza.

 

 • Jaka powinna być idealna sala weselna?
 •  Liczy się zaplecze
 •  Miej co wspominać
 •  Sale w Hotelu Warszawianka

 

Jaka powinna być idealna sala weselna?

 

Wesele oznacza szampańską zabawę, taniec i inne atrakcje ruchowe. Z tej przyczyny odpowiednia sala na uroczystość musi być duża i komfortowa. Co istotne, konieczne jest, by przestrzeń taka była również funkcjonalna oraz uniwersalna. Ile osób, tyle pomysłów - wesele w stylu klasycznym, nowoczesnym, tematycznym czy jakimkolwiek innym. W idealnych warunkach powinno udać się zrealizować nawet najbardziej zwariowaną koncepcję.
Owa funkcjonalność oznacza również dbałość o szczegóły. Cóż z tego, że mamy dużą przestrzeń taneczną, gdy zabawę psują nam dobiegające z kuchni zapachy i krzyki. Perfekcyjna sala dopracowana będzie zatem w każdym detalu i na podobne - czasami drobne - nieporozumienia nie powinno być w niej miejsca.

 

Liczy się zaplecze sali weselnej

 

Pamiętać należy, że sale weselne to również cała dodatkowa infrastruktura. Oczywistością jest odpowiednio duży parking dla gości. Na podobne sprawy koniecznie musimy zwrócić uwagę już na etapie planowania uroczystości. Gdy wszystko idzie w dobrym kierunku, wtedy nie ma problemu. Naturalne jest jednak, że jeśli choć jeden detal nie zagra - to bez wątpienia właśnie on zostanie zapamiętany przez gości.
Ponadto, w dobrym tonie jest zapewnienie przybyszom, zwłaszcza tym z daleka, noclegu. Każdy gość będzie nam wdzięczny za wynajem komfortowego pokoju na miejscu.

 

Miej co wspominać

 

Mówi się, że wesele to najpiękniejszy moment małżeństwa - potem zaczyna się prawdziwe życie. W tym zabawnym stwierdzeniu, a zwłaszcza jego pierwszej części, jest sporo prawdy.
Taki wieczór, z tą wyjątkową osobą, zdarza się tylko raz. Zawsze warto kierować się rozumem, ale w tym jedynym dniu nie zapominajmy też o sercu. Organizacja przyjęcia weselnego w wymarzonej scenerii zapewni nam mnóstwo pozytywnych wspomnień. Warto wziąć to pod uwagę, ponieważ możliwości powtórki mieć nie będziemy.

 

Sale Weselne w Hotelu Warszawianka

 

Jak widać, warunków jest sporo. Gdzie zatem szukać idealnej sali weselnej? Do par, poszukujących ekskluzywnych i wyjątkowych rozwiązań, ofertę swą kieruje Hotel Warszawianka.
Obiekt posiada szereg pięknych i funkcjonalnych przestrzeni - zarówno tych bankietowo-restauracyjnych, jak i tych, służących do organizacji uroczystości plenerowej.
Warszawianka to obiekt kompleksowy. Profesjonalna kadra to wsparcie na każdym etapie organizacji wesela - od momentu planowania, aż po pożegnanie ostatniego z gości i samej Młodej Pary.
Kompletność owa to czynnik wyróżniający Hotel na tle innych sal i branżowych obiektów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego Yacht Clubu, swojskiej Chaty Góralskiej z Miasteczkiem Piknikowym oraz pozostałych gmachów kompleksu.

Wesele pod Warszawą

 

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie dla każdej młodej pary oraz ich rodziców. Zwłaszcza pragnąc mieć wesele Warszawa i okolice trzeba zawczasu zabrać się za jego przygotowywanie, aby nie okazało się, że wolne terminy są, ale dopiero za 3 lata. Dzięki zaplanowaniu całej uroczystości krok po kroku nic nam nie umknie, a w efekcie wesele wypadnie idealnie zarówno dla państwa młodych, jak i zaproszonych na nie gości.

 

Od czego zacząć planowanie wesela w okolicach Warszawy?

 

Najczęściej okres narzeczeństwa trwa rok, więc warto rozłożyć przygotowywanie ślubu i wesela na etapy. Do załatwienia na rok przed zaplanowanym wydarzeniem przede wszystkim jest podjęcie decyzji jaka forma zaślubin się odbędzie: ślub kościelny, cywilny cz może konkordatowy i zarezerwowanie wolnego terminu. Druga równie ważna kwestia to lokalizacja, ponieważ wesele w okolicach Warszawy jest bardzo popularne i zarezerwowanie miejsca to absolutny priorytet. Warto też od razu omówić budżet całej uroczystości.

 

Wesele pod Warszawą - Lokalizacja

 

Urządzając wesele pod Warszawą przede wszystkim trzeba znaleźć idealne miejsce, które spełnia wszystkie warunki młodej pary i jest dogodnie położone, aby wszyscy goście mogli bez problemu tam dojechać. I najlepiej zarezerwować salę na wesele już na rok przed datą ślubu.

 

Hotel Warszawianka oferuje między innymi :

 • Przyjęcie Kryształowe,
 • Przyjęcie Perłowe,
 • Przyjęcie Diamentowe.

 

Każdy z pakietów przygotowywany jest pod określoną liczbę gości oraz ustalony budżet czy wymagania państwa młodych. W pakietach zawarte są między innymi Apartament dla państwa młodych, pokoje dla rodziców czy kompleksowa obsługa wesela od cateringu po przygotowanie sceny dla DJ lub zespołu. Dlatego też jest idealnym miejscem, dla osób które chcą, aby ich wesele było niezapomniane, aby też aby udało się zgodnie z planem.

 

Kolejne kroki do idealnego wesela

 

Kwestią bardzo sporną zazwyczaj jest lista potencjalnych gości. Najlepiej by było, aby każda strona sporządziła listę swoich gości, a potem wspólnie omówiła czy faktycznie takie duże wesele chcą mieć i czy wszyscy goście powinni być zaproszeni. Ponadto może się okazać, że część osób się zna i będzie łatwiej zaplanować ich usadzenie przy stołach. A mając już znalezione miejsce na wesele łatwo będzie określić maksymalną liczbę gości jaka wchodzi w grę oraz układ stołów, czyli jak można gości usadzić. Kiedy tylko lista gości zostanie zaakceptowana czas na wybór i wysłanie zaproszeń.

Kolejna sprawa to nauki przedmałżeńskie, jeśli ślub będzie kościelny. Najlepiej zaliczyć je od razu. Trzeba też przemyśleć stylistykę ślubu i dekoracje takie jak kwiaty, zastawa na stole i akcenty kolorystyczne. Bardzo ważne jest znalezienie fotografa, kamerzysty czy nawet zespołu na wesele, ponieważ w sezonie ślubnym bardzo ciężko jest znaleźć profesjonalistów z wolnym terminem.

Dla ułatwienia przejścia przez ten ważny dzień można zrobić harmonogram. Na przykład panna młoda uwzględnia w nim krok po kroku fryzjera, makijażystkę, ubiór sukni ślubnej, pan młody również swoje przygotowania, a potem razem godzinę ślubu, sesję plenerową oraz godzinę rozpoczęcia wesela. W harmonogramie można również wpisać listę zadań dla świadków czy nawet rodziców i przyjaciół.

Restauracja na Wesele Warszawa!

 

Wesele to najważniejsza uroczystość w życiu każdego człowieka - dlatego najlepiej zlecić jego organizację firmie, która doskonale się na tym zna i zapewni nam dokładnie to, czego potrzebujemy, by się dobrze bawić podczas tej wyjątkowej nocy. 

 

Malownicze widoki

 

Hotel Warszawianka to zdecydowanie najlepszy punkt w stolicy, warty polecenia jeśli chodzi o organizację niezapomnianych wesel. Zlokalizowany jest tuż obok Zalewu Zegrzyńskiego, dzięki czemu krajobraz wokół hotelu jest niezwykle malowniczy i wprost sprzyja do robienia ciekawych zdjęć podczas wesela, organizowania sesji zdjęciowej państwa młodych, romantycznych spacerów nad brzegiem zalewu w blasku księżyca, a nawet... do zorganizowania wesela w plenerze! 

 

Co znajdziemy w Warszawiance?

 

Warszawianka to bardzo nowoczesny hotel, usytuowany w zacisznym i malowniczym miejscu, ale z bardzo łatwym dojazdem do centrum Warszawy. Znaleźć w nim można pięknie urządzone, bardzo komfortowe pokoje hotelowe o różnym standardzie, przeznaczone dla różnej liczby gości. Organizacja wesela w hotelowej restauracji to doskonały sposób na to, by świetnie się bawić nie tylko przez jedną noc, ale również na poprawinach po solidnej dawce wypoczynku w luksusowo urządzonym hotelowym pokoju! 

 

W kwestii jaką jest porządna restauracja na wesele Warszawa ma naprawdę wiele do zaoferowania w postaci hotelu Warszawianka. Na terenie kompleksu hotelowego znajdziemy restaurację w stylu góralskiej chaty, luksusowy Yacht Club, liczne bary, wspaniałą cukiernię i inne miejsca, w których można zaznać rozkoszy podniebienia, a przy tym - urządzić wspaniałe, huczne wesele! 

 

Wesele w plenerze - prawdziwy hit! 

 

Ślub na świeżym powietrzu i wesele w plenerze - to marzenie wielu par młodych, które w Warszawiance ma szansę się ziścić! Wspaniały widok na plażę i Zalew Zegrzyński, stoły ustawione na świeżym powietrzu i namioty weselne w razie potrzeby, a do tego subtelne zewnętrzne dekoracje - to idealny klimat, by mieć wesele jak z bajki i cieszyć się piękną pogodą! 

 

Zorganizuj naprawdę luksusowe wesele!

 

Hotel Warszawianka ma wszystko, czego potrzebujemy, by urządzić naprawdę wspaniałe wesele. Catering, cukiernię, bary z doświadczonymi barmanami, przestronne sale weselne, a nawet miejsce w plenerze do urządzenia wesela na powietrzu! 

 

Jeśli chodzi o jedzenie w Warszawie, Warszawianka to zdecydowanie jedna z najlepszych restauracji na wesele. Wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pozwala mieć nadzieję na sprawne urządzenie mniejszego i skromnego lub bardzo hucznego wesela w odpowiedniej oprawie. Z Warszawianką nie musisz się martwić ani o nocleg swoich gości, ani o plener do zdjęć, ani o wyśmienite jedzenie i obsługę kelnerską podczas uroczystości, ani nawet o tort weselny! 

 

Luksusowe wnętrza

 

W Warszawiance postawiono na luksusowe, nowoczesne wnętrza, które doskonale wpasowują się w gusta Gości, a przy tym są przytulne. Każdy szczegół aranżacji wnętrza został starannie przemyślany, a doskonale dobrane meble pozwolą w dużym komforcie spędzić całą długą weselną noc!

Wesele w Hotelu Warszawianka

 

Ślub to jeden z najważniejszych momentów naszego życia. Warto zadbać o to, żeby był niezapomniany i zapisał się w naszej pamięci jako niepowtarzalny, wyjątkowy, uroczysty. Proponujemy Państwu organizację przyjęcia weselnego w eleganckim Hotelu Warszawianka w województwie mazowieckim. Jeśli marzy się Państwu impreza w stolicy dopięta na ostatni guzik, nie znajdą Państwo lepszej oferty.

 


Atrakcyjne położenie Hotelu Warszawianka

 

Pragnąc zapewnić komfort sobie i swoim gościom, warto zdecydować się na organizację wesela w stolicy. Hotel Warszawianka położony jest w województwie mazowieckim, tuż pod Warszawą, nad Zalewem Zegrzyńskim. Wybierając lokalizację dla naszego hotelu zadbaliśmy o to, żeby mieścił się w malowniczej okolicy, w której będą Państwo czuli się wyjątkowo. 

 


Zielone otoczenie 

 

Nowoczesny, elegancki budynek położony jest wśród zieleni. Do drzwi wejściowych prowadzi alejka obsadzona drzewami. Wokół znajduje się dużo terenów zielonych, a także jezioro. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby oddać do Państwa dyspozycji nie tylko estetyczne wnętrza, ale również dobrze zaprojektowaną infrastrukturę na zewnątrz. 

 


Eleganckie wnętrza i unikatowe dekoracje

 

Organizując wesele w Hotelu Warszawianka, mogą Państwo liczyć na wyjątkową atmosferę przyjęcia. Wesele odbędzie się w eleganckich, wykończonych z dbałością o detale wnętrzach, które dodatkowo zostaną uzupełnione o niepowtarzalne ślubne dekoracje.

Wszelkie szczegóły uzgadniamy z Państwem, pragnąc spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Na Państwa życzenie krzesła przykryją ślubne pokrowce, a do wejścia prowadzić będzie czerwony dywan. Do Państwa dyspozycji oddajemy dużą salę, na której znajdzie się miejsce zarówno na poczęstunek dla wszystkich gości, jak i parkiet do tańca.

 


Pakiet KryształowyKryształowy, perłowy, diamentowy. Oferowane pakiety

 

W naszej ofercie znajdą Państwo trzy pakiety weselne. W zależności od Państwa potrzeb mogą Państwo zdecydować się na przyjęcie kryształowe, perłowe lub diamentowe. 

 1. W podstawowym pakiecie kryształowym oferujemy eleganckie przyjęcie z bufetem zimnym, ciepłym i deserem, dwa dania serwowane oraz napoje bezalkoholowe. Państwo Młodzi zostaną uroczyście powitani chlebem i solą, a po imprezie czekać będzie na nich elegancki apartament ślubny.  Sala weselna zostanie przyozdobiona, na krzesłach znajdą się unikalne pokrowce, przygotowana zostanie scena dla zespołu. 
 2. W pakiecie perłowym do Państwa dyspozycji dodatkowo zostaną oddane pokoje dla rodziców Państwa Młodych, wejście do hotelu pokryte zostanie czerwonym dywanem, a zaserwowanych dań będzie więcej.
 3. Jeśli liczą Państwo na huczne wesele z wieloma atrakcjami, mogą Państwo wybrać również pakiet diamentowy, który obejmuje aż siedem serwowanych dań przygotowanych przez mistrzów kuchni.

 

Niezależnie od wybranego zestawu otrzymają Państwo dodatkowe zniżki obejmujące organizację poprawin, chrzcin czy urodzin w Hotelu Warszawianka. Proponujemy Państwu również uczczenie pierwszej rocznicy ślubu elegancką kolacją w naszym hotelu. 

 


Dlaczego warto zorganizować wesele w Hotelu Warszawianka?

 

Jeśli chodzi o wesele Warszawa jest idealnym miejscem na zorganizowanie przyjęcia: ani my, ani nasi goście nie będą musieli martwić się o transport na miejsce, a hotel zapewni nam doskonałą bazę noclegową.
Hotel Warszawianka to gwarancja udanej imprezy. Eleganckie wnętrza, położenie w otoczeniu zapierającej dech w piersiach przyrody, unikalne dekoracje i niepowtarzalne menu opracowane przez doskonałych kucharzy.

Wesele Warszawa i Okolice

 

Organizacja wesela to zawsze spore wyzwanie, wiele rzeczy składa się tutaj na sukces, jedną z ważniejszych jest na pewno miejsce, gdzie zdecydujemy się zaprosić naszych gości. 

Wesele

Wyjątkowe i pełne atrakcji wesele w okolicach Warszawy


Jeżeli szukamy miejsca na wesele okolice Warszawy mogą być tutaj doskonałym rozwiązaniem, ponieważ jest tam sporo różnych ofert, a wśród nich Hotel Warszawianka, który od wielu lat zajmuje się, między innymi, tego typu usługami. Jego atutem z pewnością są wyjątkowe wnętrza, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonała kuchnia skierowana w różne gusta, odpowiednie dekoracje dopasowane do charakteru imprezy. Położony jest on nad Zalewem Zegrzyńskim, stosunkowo niedaleko od centrum Warszawy. Goście mogą korzystać z wielu pokoi, AquaParku, prywatnej plaży, przystani, zabiegów SPA oraz wielu innych. 

 

Kryształowa oferta


Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom Hotel Warszawianka oferuje kilka wariantów na ten jeden wyjątkowy dzień i wieczór. I tak przyjęcie kryształowe obejmuje apartament na noc poślubną dla młodej pary, powitanie chlebem i solą, welcome drink, dwa dania serwowane, danie główne i do wyboru zupa, przystawka lub deser, a także bufet zimny i ciepły oraz deserowy, napoje bezalkoholowe pokrowce na krzesła, parkiet, scenę dla zespołu oraz czerwony dywan. Małżonkowie i rodzice mogą liczyć na degustację serwowanych dań ciepłych, romantyczną kolację w pierwszą rocznicę ślubu, atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują również poprawiny, miejsca parkingowe dla wszystkich gości oraz zniżki na organizację innych uroczystości. Cena to 242 złote, dzieci do 4 lat gratis, a od 4 do 12 połowa ceny. 

 

Wariant perłowy czy diamentowy?


Przyjęcie perłowe natomiast to oferta nieco droższa, bo w cenie 274 złotych, ale też bogatsza o dodatkowe atrakcje i usługi. Obok wymienionych w wersji kryształowej, są też dwa pokoje dla rodziców państwa młodych, trzy dania serwowane obejmujące danie główne, zupę oraz deser lub przystawkę. W prezencie otrzymamy też też kartę klubu SPA. Z kolei przyjęcie diamentowe to, obok pozostałych, aż siedem dań serwowanych, w tym przystawka zupa, cztery dania główne oraz deser, ale bez bufetu ciepłego. W pierwszą rocznicę ślubu hotel sprezentuje Młodej Parze nocleg wraz z romantyczną kolacją, a to wszystko za cenę 298 złotych za osobę. 

 

Piątek to dobry wybór


Obok trzech podstawowych propozycji Hotel Warszawianka ma też szczególną ofertę dla tych, którzy są skłonni zorganizować wesele w piątek. Takie wesele Warszawa i okolice dzisiaj oferują w wielu wydaniach. W tym przypadku jest to 10 % rabatu od ceny wybranego pakietu przyjęcia weselnego i aż 75 % upustu na wynajem sali bankietowej w Yacht Clubie. Miejsce to, to nowoczesny obiekt położony nad samym brzegiem zalewu. Sala bankietowa ma aż 500 metrów kwadratowych i może pomieścić nawet 220 osób. Do dyspozycji jest również taras i ogród, które częściowo można wykorzystać na potrzeby imprezy. Takie wyjście ma wiele zalet dlatego warto wziąć je pod uwagę przy wyborze daty ślubu i wesela.

Warszawa i jej okolice to całe mnóstwo ciekawych miejsc na ślub i wesele, ale zawsze warto sięgać po to, co najlepsze.

Sala Weselna Warszawa i okolice


Decydując się na wstąpienie w związek małżeński – czy to przy pomocy ślubu kościelnego czy też państwowego, rzadko kiedy zastanawiamy się nad technicznymi aspektami wesela. Dla każdego oczywistym jest, że wesele musi się odbyć (przynajmniej dla najbliższej rodziny), jednak często nie przywiązujemy do tego należytej uwagi i zbyt późno rozpoczynamy wszystkie przygotowania. Najważniejsza jest oczywiście dobra sala weselna.

 

Wesele pod Warszawą


Sal weselnych w samej Warszawie i jej okolicach naliczyć można przynajmniej kilkadziesiąt. Warto mieć jednak na uwadze, że przeważnie raz w życiu wstępuje się w związek małżeński i raz w życiu urządza się z tego powodu wesele – warto zadbać, aby ta uroczystość przebiegała bez jakichkolwiek zakłóceń, a jednocześnie była niezapomniana nie tylko dla samych „nowych małżonków”, ale również wszystkich zaproszonych gości. Największe znaczenie ma tutaj wybór odpowiedniej sali weselnej i często warto urządzić wesele nawet kilkanaście kilometrów dalej, ale w znacznie lepszych warunkach.

 

Urządzona Sala WeselnaWesele w Hotelu Warszawianka


Nasz Hotel Warszawianka to nie tylko miejsca noclegowe dla gości i pary młodej, ale przede wszystkim profesjonalna sala weselna pod Warszawą, która gotowa jest na przyjęcie nawet kilkuset gości. Ze swojej strony oferujemy nie tylko organizację tradycyjnego wesela w sali, ale również w jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym propozycjom obejmującym chociażby urządzenie całej uroczystości w plenerze czy pod namiotem ogrodowym. Dla nas nie ma zadań niemożliwych do wykonania!

 

Sale weselne Warszawa i okolice


Decydując się na zorganizowanie wesela w Warszawie warto mieć na uwadze, że bardzo często są one zarezerwowane nawet na dwa lata do przodu. Wybierając salę weselną pod Warszawą można znacznie później rozpocząć przygotowania do wesela. Należy pamiętać jednak o tym, że nawet w naszej sali weselnej zorganizowanie wesela z dnia na dzień może nie być możliwe!

 

Co wchodzi w zakres wynajmu sali weselnej?


Nasza sala weselna to nie tylko miejsce, gdzie mogą Państwo urządzić niezapomniane wesele, ale również kompleksowa obsługa obejmująca:

 • przygotowanie sali weselnej na przyjęcie pary młodej i gości,
 • przygotowanie odpowiedniego wystroju pomieszczeń (według indywidualnych ustaleń i preferencji),
 • przygotowanie odpowiedniego menu (według indywidualnych ustaleń i preferencji lub skorzystanie z naszych gotowych zestawów weselnych),
 • profesjonalna obsługa przez cały czas imprezy weselnej,
 • możliwość zorganizowania alkoholu (u nas nie ma sytuacji, że pewnych trunków zabraknie już po godzinie wesela!),
 • dysponujemy profesjonalną oprawą muzyczną i współpracujemy w tym zakresie z wieloma zespołami weselnymi.

 

Sala weselna okolice warszawy dla każdego?


Ile jednak kosztuje zorganizowanie wesela w naszej sali? Na tak postawione pytanie nie możemy udzielić jednoznacznej i precyzyjnej odpowiedzi, gdyż wszystko zależy tutaj od indywidualnych ustaleń będących pochodną rozmów z Państwem i wyjściem naprzeciw konkretnym oczekiwaniom. Im bardziej rozbudowane ma być wesele, im więcej potraw ma zostać podanych i im więcej osób ma uczestniczyć w zabawie, tym cena będzie wyższa. Nasza oferta jest jednak niezwykle konkurencyjna!

Sala Weselna - Hotel WarszawiankaSale Weselne

W mieście takim jak Warszawa z pozoru nietrudno znaleźć salę na wesele. Jeżeli jednak ślub ma mieć tradycyjną oprawę, to i wesele powinno odbywać się w jak najbardziej klasyczny sposób. Oczywiście nie oznacza to braku urozmaicenia i dobrej zabawy. Jednak odpadają wówczas sale w modnych restauracjach czy klubach. Są po prostu niewystarczające. W takim przypadku najlepiej poszukać sali weselnej. 

 

Sala weselna w hotelu

 

Jeśli chodzi o sale weselne, Warszawa ma z tym zawsze problemy. Z reguły są one niewielkie, ze względu na koszty. Te duże, które istnieją w największych obiektach hotelowych, z reguły należą do najdroższych w kraju. Dlatego w sytuacji gdy planujemy duże wesele, warto zastanowić się nad przeniesieniem imprezy nieco dalej od centrum i zorganizowanie jej w którejś z podwarszawskich miejscowości. W razie konieczności można zorganizować transport dla gości. Wciąż wyjdzie to taniej, niż w przypadku wynajęcia takiej samej sali weselnej w Warszawie.
Dobrym pomysłem jest wybór hotelu Warszawianka, który znajduje się w Jachrance, nad Zalewem Zegrzyńskim. Do dyspozycji jest tam piękna i ciekawie urządzone sala weselna. Warszawa leży na tyle blisko, że możemy mówić niemal o jej przedmieściach, a możliwości organizacyjne są na miejscu o wiele większe niż w centrum stolicy.

 

Oferta sal weselnych


Hotel Warszawianka ma dla nowożeńców przygotowane specjalne oferty, które są rodzajem pakietów promocyjnych. Przyjęcie kryształowe, perłowe i diamentowe to oferty zawierające w sobie między innymi dania serwowane podczas wesela (ciepłe, zimne i desery), apartament dla nowożeńców i pokoje dla rodziców. Jako że hotel oferuje różne sale weselne, są one rozliczane osobno. Poszczególne oferty przyjęć różnią się między sobą głównie liczbą serwowanych dań.
Ciekawą opcją jest wybór sali w należącej do hotelu nowoczesnej restauracji Yacht Club, leżącej nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego. Jest ona w pełni funkcjonalną salą weselną, jednak w ofercie promocyjnej można ją wynająć ze sporym rabatem. Zniżki na należące o hotelu sale obowiązują również w specjalnej promocji, dotyczącej przyjęć weselnych organizowanych w piątki.

 

Wesele w Warszawiance


Hotel Warszawianka leży w spokojnej, cichej okolicy. To zaledwie kilka kilometrów od Legionowa, a dodatkowym atutem jest łatwy dojazd do lotniska w Modlinie. Jeżeli więc mamy gości, którzy będą podróżować samolotem, wydaje się, że to rozwiązanie optymalne. W drodze na lotnisko nie będą się musieli przebijać przez miejskie korki, średni czas przejazdu na lotnisko, trasą przez Nowy Dwór Mazowiecki, to około 20 minut.
W przypadku wesel w sezonie letnim możliwe jest zorganizowanie przyjęcia w plenerze. Jednak rzecz jasna o wiele bezpieczniejsza jest sala, ponieważ można się w niej bawić bez względu na pogodę. Sala weselna w hotelu to dodatkowa wygoda w postaci miejsc noclegowych dla gości. Nie trzeba szukać dodatkowych rozwiązań - wszystko jest na miejscu. 
Dodatkowym atutem Hotelu Warszawianka jest aqua park, w którym można wypocząć na drugi dzień, po przetańczonej nocy. Nic tak nie relaksuje, jak odrobina zabawy w basenie.