14 °C
+48-227-689-000

Sale weselne w okolicy Warszawy

Zorganizuj swoje Wesele w hotelu pod Warszawą! A jak wesele pod Warszawą to koniecznie w Hotelu Warszawianka!

Planują Państwo wyprawić niezapomniane wesele w hotelu pod Warszawą w spokojnej i malowniczej okolicy? Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego Hotelu Warszawianka znajdującego się nad Zalewem Zegrzyńskim!

Ślub i wesele to jedyne tego rodzaju zdarzenia, których przygotowanie warto powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Nasze wieloletnie doświadczenie, doskonałe zaplecze, w tym dania przygotowywane przez mistrzów kuchni, a także zorientowanie na potrzeby klientów sprawia, że wesela z nami są zawsze udane!

Wesele w restauracji Hotelu Warszawianka

Oferujemy sale weselne w województwie mazowieckim. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne wnętrza z efektownym wykończeniem i dekoracjami. Wesele w restauracji Hotelu Warszawianka to okazja do wspólnych spotkań w gronie najbliższych przy wyśmienitych potrawach i udanej muzyce. Dodatkowo dla wybierających wesele pod Warszawą u nas przyszykowaliśmy apartamenty dla Młodej Pary, pokoje dla rodziców Państwa Młodych i inne atrakcyjne prezenty i zniżki. Zadbamy o każdy detal, aby ten unikatowy dzień pozostał na zawsze w pamięci Młodej Pary i jej gości.

Wszystkich z Państwa planujących wesele w hotelu pod Warszawą, zachęcamy do wybrania Hotelu Warszawianka. Przygotowaliśmy dla Państwa najpiękniejsze sale weselne - Warszawa i okolice w Mazowieckiem – warto wybrać naszą ofertę!

Informacje i rezerwacja:
przyjecia@warszawianka.pl 
tel.: +48 22 768 94 00