13 °C
+48-227-689-000

Ślub w Plenerze - Hotel Warszawianka

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłymi możliwościami weselnymi oferowanymi przez Hotel Warszawianka:

  • ceremonia zaślubin w plenerze na prywatnej plaży lub zielonej polanie
  • torty i inne wyroby cukiernicze z własnej cukierni
  • bajeczne pokazy sztucznych ogni
  • realizacja indywidualnych scenariuszy przyjęć

  

Informacje i rezerwacja:
przyjecia@warszawianka.pl
+48 22 768 94 00

Zawarcie małżeństwa to wydarzenie, które musi mieć wyjątkową oprawę. Ten dzień ma być dla Młodej Pary pasmem wielkich i małych radości, a każda chwila powinna stać się pięknym wspomnieniem. Znaczenie ma każdy szczegół – od samopoczucia gości, po wystrój sali weselnej. Niełatwo jest wyprawić ślub marzeń. To przedsięwzięcie, któremu dodatkowo towarzyszą ogromne emocje. Warto więc skorzystać ze wsparcia profesjonalistów z dużym doświadczeniem w organizacji tego typu uroczystości, a znaleźć ich można w Hotelu Warszawianka.

Współcześnie coraz większą popularnością cieszą się śluby plenerowe. Piękno przyrody jest gwarancją wyjątkowej atmosfery, więc plaża czy leśna polana to wymarzone miejsce ceremonii zaślubin. Hotel Warszawianka ma idealną lokalizację – otoczony zielenią nad brzegiem Narwi tuż przy Zalewie Zegrzyńskim. Dzięki temu możemy sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom przyszłych małżonków. Prywatna plaża z przystanią, romantyczny ogród, zielona polana to – obok doświadczonego zespołu – największe atuty naszej oferty!

Hotel Warszawianka to nie tylko urokliwe plenery. Dysponujemy doskonałym zapleczem gastronomicznym i komfortowymi apartamentami dla gości. Po ceremonii zaślubin możemy zorganizować wesele nawet dla 500. osób! Oprócz genialnego menu czy profesjonalnej oprawy muzycznej możemy zaproponować Państwu wiele atrakcji, które wzbogacą scenariusz ślubu i wesela. Należą do nich choćby romantyczne rejsy po Zalewie Zegrzyńskim czy bajeczne pokazy sztucznych ogni.

Jak zorganizować wymarzony ślub plenerowy w Hotelu Warszawianka? Wystarczy skontaktować się z nami i opowiedzieć o swoich marzeniach. Jesteśmy gotowi zrealizować nawet najbardziej śmiałe pomysły. Służymy też inwencją twórczą tym z przyszłych małżonków, którzy marzą o niezwykłym ślubie, ale nie mają jego precyzyjnej wizji. Powierzając nam organizację swojego ślubu, nie muszą Państwo dłużej troszczyć się o logistykę całego przedsięwzięcia. Zadbamy o każdy najmniejszy detal!

Czy ślub plenerowy w Hotelu Warszawianka to oferta dla każdego? TAK! Wprawdzie śluby kościelne w plenerze należą do rzadkości, ale na mocy Prawa o aktach stanu cywilnego można wziąć ślub cywilny poza gmachem urzędu. Jeśli marzą Państwo o tym, by powiedzieć sobie „tak” na łonie natury, musicie jedynie dopełnić odpowiednich formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego w Serocku. W naszym hotelu można też zorganizować ślub humanistyczny. Niezależnie od prawnego charakteru ceremonii, z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem.