12 °C
+48-227-689-000

Mówi się, że wiemy jak zorganizować idealną imprezę okolicznościową. Niezależnie od tego czy będą to chrzciny, urodziny czy każda inna uroczystość.

Wsparcie naszych koordynatorów sprawi, że poczujecie się Państwo jak goście na własnym przyjęciu. Dobierzemy salę do liczby uczestników, zoptymalizujemy koszty, zaproponujemy niebanalne rozwiązania. Zadbamy o każdy detal.

Z pewnością Państwa pomysł na organizację wyjątkowego przyjęcia w Hotelu Warszawianka na długo pozostanie w pamięci rodziny i przyjaciół.

Informacje i rezerwacja:
przyjecia@warszawianka.pl
+48 22 768 94 00

Niezapomniane przyjęcia okolicznościowe w Hotelu Warszawianka

Urodziny, chrzciny, rocznica ślubu, 25-lecie pracy – każdy rok jest pasmem tego typu zdarzeń dla wielu z nas. Zwykle chcemy nadać im szczególną rangę, celebrować w gronie bliskich osób, sprawić, by ten szczególny dzień pozostawił niezapomniane wrażenia. Jednocześnie, będąc jubilatem czy solenizantem, najczęściej chcielibyśmy czuć się gościem na własnej imprezie. Znacznie milej jest świętować wówczas, gdy nie trzeba troszczyć się o wysprzątanie i udekorowanie sali czy serwowanie posiłków.

Hotel Warszawianka to doskonałe miejsce na przyjęcia okolicznościowe, których przygotowanie można powierzyć profesjonalistom. Dysponujemy znakomitym zapleczem i bardzo dużym doświadczeniem w organizacji wesel, komunii, jubileuszy czy imprez integracyjnych. Jesteśmy gotowi ugościć nawet kilkaset osób i zrealizować wiele Państwa marzeń o tym wyjątkowym
dniu – od fantazji kulinarnych po dodatkowe atrakcje jak np. przejażdżka łodzią motorową, balijski masaż czy pokaz sztucznych ogni.

Imprezy okolicznościowe warto organizować w Hotelu Warszawianka choćby z powodu jego wyjątkowej lokalizacji Jachranka to niewielka miejscowość w pobliżu Warszawy, do której z centrum stolicy można dotrzeć w niespełna godzinę. Wystarczy pokonać ten niewielki dystans, by znaleźć się z dala od miejskiego zgiełku nad samym brzegiem Narwi (w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego). Dysponujemy 14. hektarami terenu zielonego z prywatną plażą i przystanią. Trudno wyobrazić sobie piękniejsze miejsce na celebrowanie wyjątkowych chwil!

W Hotelu Warszawianka często organizujemy imprezy firmowe i przyjęcia weselne w plenerze. Aura nie zawsze sprzyja takim eventom. W takich sytuacjach możemy zagwarantować na wyłączność dostosowaną do Państwa potrzeb salę. Zadbamy o jej tematyczną dekorację, nagłośnienie czy nakrycie stołu. Do Państwa stałej dyspozycji pozostanie nie tylko specjalista ds. organizacji imprez okolicznościowych, ale też obsługa kelnerska czy animator zabaw dla dzieci.

Jak zorganizować przyjęcie w Hotelu Warszawianka? Wystarczy skontaktować się z nami mailem lub telefonicznie i opowiedzieć o swoich planach i marzeniach związanych z obchodami wyjątkowej rocznicy i okazji. Jesteśmy gotowi zrealizować nawet najbardziej niezwykłe i szalone pomysły oraz otwarci na propozycje kolejnych niebanalnych rozwiązań. Potrafimy przy tym zoptymalizować koszt całego przedsięwzięcia i dostosować go do Państwa budżetu. Zapraszamy do kontaktu, który zaowocuje niezapomnianym przeżyciem dla Was i Waszych bliskich!