15 °C
+48-227-689-000

Każdy powód do świętowania jest dobry. Zorganizuj Baby Shower. Niech przyszła mama zgarnie prysznic prezentów i zrelaksuje się w gronie przyjaciółek. Zaszalejcie podczas "bociankowych" gier towarzyskich i konkursów. Będzie co wspominać.

Proponujemy:

  • wynajem apartamentu lub board room'u;
  • specjalnie skomponowane menu;
  • dekoracje tematyczne (balony, świeczki, szarfy, tort pieluszkowy i inne);
  • sesję fotograficzną;
  • oprawę muzyczną;
  • zabiegi w SPA;
  • relaks wodny w Aqua Parku.

Zapraszamy na przyjęcia Baby Shower do Hotelu Warszawianka.

Informacje i rezerwacja:
przyjecia@warszawianka.pl
tel.: +48 22 768 94 00

Baby shower to wyjątkowe przyjęcie organizowane na cześć przyszłej mamy na kilka tygodni przed narodzinami dziecka. Niektórzy są sceptyczni wobec tego typu imprez pochodzących z kultury anglosaskiej. Warto jednak wiedzieć, że baby shower organizowano w różnych regionach świata już w czasach starożytnych! Naszym zdaniem każdy powód jest dobry do świętowania. Dlatego przygotowaliśmy wiele atrakcji dla kobiet w ciąży i jej przyjaciółek, bo, w odróżnieniu od pępkowego, baby shower to zwykle impreza tylko dla pań.

Skąd wzięła się nazwa „baby shower”? „Prysznic” oznacza w tym przypadku deszcz upominków i serdeczności dla bohaterki wydarzenia. Jednak nie tylko obdarowanie przyszłej mamy jest celem spotkania. To po prostu świetna okazja, by w miłym gronie spędzić wyjątkowe chwile. W Hotelu Warszawianka doskonale wiemy, jak stworzyć atmosferę baby shower – jakich dekoracji i rekwizytów nie może zabraknąć. Potrafimy także przygotować subtelne menu, które będzie odpowiednie dla kobiety w zaawansowanej ciąży. Możemy poszczycić się też ogromnym doświadczeniem w organizacji imprez okolicznościowych. Oferujemy pomoc  zarówno w ich przygotowaniu (dopracowujemy każdą koncepcję w najmniejszych szczegółach), jak i opiekę specjalisty podczas przyjęcia.

Dlaczego jeszcze warto wyprawić baby shower właśnie w Hotelu Warszawianka? Jego ogromne zalety to komfortowe dostosowane do potrzeb kobiet w ciąży wnętrza, znakomita kuchnia oraz urokliwe otoczenie. Dysponujemy też luksusową strefą SPA&Wellness. Baby shower ma zapewnić wspaniałą rozrywkę w doborowym towarzystwie, ale i relaks w pięknym, ale niepozbawionym powodów do stresu i zmęczenia czasie ciąży. Hotel Warszawianka to zatem idealne miejsce dla przyszłej mamy. Stworzyliśmy program zabiegów relaksacyjnych bezpiecznych nawet w zaawansowanej ciąży, który jest doskonałym uzupełnieniem każdego baby shower. Z różnego typu atrakcji w naszej strefie SPA&Wellness mogą skorzystać także przyjaciółki bohaterki imprezy.

Baby shower to dla oczekującej narodzin dziecka kobiety i jej gości znakomita okazja, by przekonać się, że można szampańsko się bawić bez kropli alkoholu. Lista naszych pomysłów na tematyczne gry i zabawy jest bardzo długa. Dlatego że dbamy o to, by każde baby shower miało indywidualny charakter, w praktyce imprezę organizujemy wspólnie z jej inicjatorkami, czyli przyjaciółkami przyszłej mamy. Jesteśmy gotowi na realizację najbardziej zwariowanych scenariuszy baby shower!