0 °C
+48-227-689-000

Witamy w  SHU SPA,

nastawiamy pozytywnie do życia, skupiamy się na poprawie samopoczucia i rewitalizacji sił. Wierzymy w terapeutyczną moc Orientu. Oddziałujemy na emocje, koncentrujemy się na orientalnych zabiegach manualnych w oparciu o kosmetyki marki własnej. Stawiamy na rytuały oraz masaże wspomagające zbalansowanie ducha i ciała. Dążymy do tego, aby każdy z naszych Gości czuł się w pełni rozluźniony i wypoczęty. Wskazujemy dobre nawyki oraz zasady prawidłowego odżywiania, sprawdzone sposoby relaksu i inspirujemy do zdrowego stylu życia.

Osiągnięcie wewnętrznej równowagi u każdego z naszych Gości to główny cel SHU SPA.

Zlokalizowane blisko Warszawy orientalne spa serdecznie zaprasza!

 

3 shu spa logo click

SHU SPA. Inspiracja Orientem.

 

SHU SPA Hotel Warszawianka

Z dala od zgiełku miasta. Otoczone zielonymi ogrodami. Blisko Warszawy. Muskane szumem wody pobliskiego Zalewu Zegrzyńskiego…

 {ukryj}

Magiczna moc orientu

SHU SPA, czerpiące inspiracje z krain Orientu, nastawia pozytywnie do życia, skupia się na poprawie samopoczucia i rewitalizacji sił. Tu wyznawana jest wiara w terapeutyczną moc dotyku, która wspomaga utrzymanie zdrowia, przyczyniając się do poprawy jakości życia. Nasze SHU SPA pod Warszawą oddziałuje na emocje, koncentruje się na orientalnych zabiegach manualnych, w oparciu o kosmetyki pochodzenia naturalnego. Orientalne spa Stawia na zabiegi oraz masaże wspomagające zbalansowanie ducha i ciała. Inspiruje do zdrowego stylu życia.

W zgodzie z holistyczną filozofią stosowane są orientalne metody relaksacji w celu utrzymania pełni sił witalnych. Joga czy pilates to niektóre z zajęć pozwalających osiągnąć idealną wewnętrzną równowagę.

Wszystkie zabiegi orientalne wykonywane są przez masażystów pochodzących z krajów Orientu. Specjalizują się oni między innymi w rytuałach ayurwedyjskich, masażach balijskich, filipińskich, tajskich czy hawajskich. Uzupełnieniem pielęgnacji są masaże fizjoterapeutyczne, zabiegi na twarz, dłonie oraz stopy.

 

Spa dla dwojga

W spa dostępne są dedykowane zabiegi dla dwojga.

Każdy pobyt w SHU SPA jest też okazją do kształtowania odpowiednich nawyków. Poprzez indywidualny dobór zbilansowanej diety wskazywane są właściwe kierunki, które pomogą w osiągnięciu optymalnych wyników. Łączenie warsztatów zdrowego odżywiania z aktywnością fizyczną i pielęgnacją ciała przyczyniają się do utrzymania zdrowia oraz dobrej kondycji.

SHU SPA. Odległy Orient na wyciągnięcie ręki.

Szukasz orientalnego spa w województwie mazowieckim? Znudziła ci się Warszawa? Odwiedź SHU SPA i skorzystaj z wyjątkowych zabiegów. Spa pakiety z noclegami w hotelu z pewnością będą idealnym prezentem dla dwojga… Mazowieckie pejzaże, bliskość wody oraz tereny zielone sprawią, że pobyt w SHU SPA pozostanie na długo w pamięci.