9 °C
+48-227-689-000

Witamy w  SHU SPA,

nastawiamy pozytywnie do życia, skupiamy się na poprawie samopoczucia i rewitalizacji sił. Wierzymy w terapeutyczną moc Orientu. Oddziałujemy na emocje, koncentrujemy się na orientalnych zabiegach manualnych w oparciu o kosmetyki marki własnej. Stawiamy na rytuały oraz masaże wspomagające zbalansowanie ducha i ciała. Dążymy do tego, aby każdy z naszych Gości czuł się w pełni rozluźniony i wypoczęty. Wskazujemy dobre nawyki oraz zasady prawidłowego odżywiania, sprawdzone sposoby relaksu i inspirujemy do zdrowego stylu życia.

Osiągnięcie wewnętrznej równowagi u każdego z naszych Gości to główny cel SHU SPA.

Zlokalizowane blisko Warszawy orientalne spa serdecznie zaprasza!

 

3 shu spa logo click

SHU SPA. Inspiracja Orientem.

 

SHU SPA Hotel Warszawianka

Z dala od zgiełku miasta. Otoczone zielonymi ogrodami. Blisko Warszawy. Muskane szumem wody pobliskiego Zalewu Zegrzyńskiego…

 {ukryj}

Magiczna moc orientu

SHU SPA, czerpiące inspiracje z krain Orientu, nastawia pozytywnie do życia, skupia się na poprawie samopoczucia i rewitalizacji sił. Tu wyznawana jest wiara w terapeutyczną moc dotyku, która wspomaga utrzymanie zdrowia, przyczyniając się do poprawy jakości życia. Nasze SHU SPA pod Warszawą oddziałuje na emocje, koncentruje się na orientalnych zabiegach manualnych, w oparciu o kosmetyki pochodzenia naturalnego. Orientalne spa Stawia na zabiegi oraz masaże wspomagające zbalansowanie ducha i ciała. Inspiruje do zdrowego stylu życia.

W zgodzie z holistyczną filozofią stosowane są orientalne metody relaksacji w celu utrzymania pełni sił witalnych. Joga czy pilates to niektóre z zajęć pozwalających osiągnąć idealną wewnętrzną równowagę.

Wszystkie zabiegi orientalne wykonywane są przez masażystów pochodzących z krajów Orientu. Specjalizują się oni między innymi w rytuałach ayurwedyjskich, masażach balijskich, filipińskich, tajskich czy hawajskich. Uzupełnieniem pielęgnacji są masaże fizjoterapeutyczne, zabiegi na twarz, dłonie oraz stopy.

 

Spa dla dwojga

W spa dostępne są dedykowane zabiegi dla dwojga.

Każdy pobyt w SHU SPA jest też okazją do kształtowania odpowiednich nawyków. Poprzez indywidualny dobór zbilansowanej diety wskazywane są właściwe kierunki, które pomogą w osiągnięciu optymalnych wyników. Łączenie warsztatów zdrowego odżywiania z aktywnością fizyczną i pielęgnacją ciała przyczyniają się do utrzymania zdrowia oraz dobrej kondycji.

SHU SPA. Odległy Orient na wyciągnięcie ręki.

Szukasz orientalnego spa w województwie mazowieckim? Znudziła ci się Warszawa? Odwiedź SHU SPA i skorzystaj z wyjątkowych zabiegów. Spa pakiety z noclegami w hotelu z pewnością będą idealnym prezentem dla dwojga… Mazowieckie pejzaże, bliskość wody oraz tereny zielone sprawią, że pobyt w SHU SPA pozostanie na długo w pamięci.

Hotel ze Spa - Warszawianka

 

Jeszcze kilkanaście lat temu znalezienie dobrego ośrodka spa & wellness było nie lada wyzwaniem. Jednocześnie w społecznym odbiorze korzystanie z tego typu ośrodków było pewnego rodzaju ekstrawagancje mającą swoje podłoże między innymi w cenie poszczególnych zabiegów. Co powinniśmy wiedzieć o strefach spa & wellness w województwie Mazowieckim? Jak dzisiaj wygląda rynek tego typu usług i jak kształtują się ceny?

 

Hotel SPA nie tylko dla bogatych!


Już na samym początku rozważań na temat spa & wellness trzeba wyraźnie podkreślić, że wzrost zainteresowania Polaków tego typu usługami spowodował nie tylko znaczne zwiększenie się ośrodków świadczących usługi spa, ale również spowodował znaczne obniżenie cen – zarówno poszczególnych zabiegów, jak i całych pakietów (karnetów). Obecnie poszczególne zabiegi mogą kosztować nas już od kilkunastu złotych, zaś całodzienne sesje zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. To wszystko sprawia, że usługi spa & wellness są dzisiaj dostępne niemalże dla każdego!

 

Czy warto korzystać z usług SPA?


SPA mazowieckie, jak również liczne SPA w Warszawie zachwalają swoje usługi jako nie tylko regenerujące dla ciała i pozwalające mu nabrać dodatkowej „energii” wpływającej na jego wygląd i stan zdrowia, ale również jako usługi relaksacyjne – wpływające na samopoczucie i nastrój. Wbrew pozorom nie są to tylko puste słowa! Liczne badania naukowe pokazują, że zabiegi z zakresu spa & wellness wpływają pobudzającą nie tylko na sferę estetyczną ciała, ale również pozwalają nam się zrelaksować, odpocząć i przez to pobudzają nasz organizm do większej efektywności – również umysłowej!

 

Jakie usługi?


Również nasze SPA Hotel Warszawianka świadczy wszelkiego rodzaju zabiegi z dziedziny spa & wellness począwszy od profesjonalnych masaży, a skończywszy na bio pielęgnacji. Nasze usługi obejmują przede wszystkim:

 

 

  •  masaże filipińskie,
  •  masaże balijskie,
  •  masaże relaksacyjne,
  •  pielęgnacje twarzy i ciała (na wiele sposobów!).

 

Pomimo tego, że naszym głównym celem jest świadczenie usług z zakresu spa & wellness klientom indywidualnym, to mamy również specjalne oferty skierowane do firm – realizowane w postaci bonów prezentowych lub zaproszeń na konkretne zabiegi. Jest to wspaniały sposób na odstresowanie się oraz nabranie energii po długich godzinach spotkań biznesowych czy tez szkoleń.

 

SPA Warszawa – dla każdego?


Podsumowując, niezależnie czy rozpatrujemy ośrodki spa w Warszawie czy też w innych, okolicznych miejscowościach, to z pewnością należy stwierdzić, że regularne korzystanie z usług tego typu może pozytywnie wpłynąć na nasz organizm. Co prawda w żadnym wypadku nie należy wymagać, aby widoczne były zmiany już po jednym zabiegu lub sesji zabiegów, to często już wtedy mamy szansę dostrzec pozytywne aspekty. W pierwszej kolejności warto skupić się na własnym wyciszeniu i relaksie, a dopiero w dalszej kolejności i perspektywie obserwować zmiany swojego ciała. Podejmując decyzje o wizycie w SPA warto jednak z rozwagą wybierać ośrodek – kierując się między innymi jego renomą oraz opiniami!