23 °C
+48-227-689-000

Szanowni Państwo,

witamy Państwa serdecznie i zapraszamy do orientalnej podróży w SPA Hotelu Warszawianka. Gwarantujemy Państwu odprężenie i relaks. Wyjątkowe techniki stosowane i wykonywane przez profesjonalnych terapeutów z Indii, Filipin i Bali przywrócą witalność oraz sprawią, że "dotyk" orientu zapamiętają Państwo na długo. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy 16 gabinetów, w tym 2 gabinety do zabiegów ayurwedyjskich, 5 gabinetów do masaży, 3 gabinety do hydroterapii, 3 gabinety do pielęgnacji twarzy, a także gabinet do manicure i pedicure, gabinet z jacuzzi dla par oraz łaźnię turecką i caldarium.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z naszej oferty, przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety, dzięki którym łączymy zabiegi wraz z innymi atrakcjami dostępnymi w naszym hotelu. To najlepszy sposób na relaksujące spędzenie wolnego czasu indywidualnie lub z bliskimi osobami.


REGULAMIN WYKONYWANIA ZABIEGÓW W SPA HOTELU WARSZAWIANKA

 

Informacje i rezerwacja:
spa@warszawianka.pl
+48 22 768 95 11

pink like us on facebook button

Zapisz

Zapisz

Hotel ze Spa - Warszawianka

 

Jeszcze kilkanaście lat temu znalezienie dobrego ośrodka spa & wellness było nie lada wyzwaniem. Jednocześnie w społecznym odbiorze korzystanie z tego typu ośrodków było pewnego rodzaju ekstrawagancje mającą swoje podłoże między innymi w cenie poszczególnych zabiegów. Co powinniśmy wiedzieć o strefach spa & wellness w województwie Mazowieckim? Jak dzisiaj wygląda rynek tego typu usług i jak kształtują się ceny?

 

Hotel SPA nie tylko dla bogatych!


Już na samym początku rozważań na temat spa & wellness trzeba wyraźnie podkreślić, że wzrost zainteresowania Polaków tego typu usługami spowodował nie tylko znaczne zwiększenie się ośrodków świadczących usługi spa, ale również spowodował znaczne obniżenie cen – zarówno poszczególnych zabiegów, jak i całych pakietów (karnetów). Obecnie poszczególne zabiegi mogą kosztować nas już od kilkunastu złotych, zaś całodzienne sesje zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. To wszystko sprawia, że usługi spa & wellness są dzisiaj dostępne niemalże dla każdego!

 

Czy warto korzystać z usług SPA?


SPA mazowieckie, jak również liczne SPA w Warszawie zachwalają swoje usługi jako nie tylko regenerujące dla ciała i pozwalające mu nabrać dodatkowej „energii” wpływającej na jego wygląd i stan zdrowia, ale również jako usługi relaksacyjne – wpływające na samopoczucie i nastrój. Wbrew pozorom nie są to tylko puste słowa! Liczne badania naukowe pokazują, że zabiegi z zakresu spa & wellness wpływają pobudzającą nie tylko na sferę estetyczną ciała, ale również pozwalają nam się zrelaksować, odpocząć i przez to pobudzają nasz organizm do większej efektywności – również umysłowej!

 

Jakie usługi?


Również nasze SPA Hotel Warszawianka świadczy wszelkiego rodzaju zabiegi z dziedziny spa & wellness począwszy od profesjonalnych masaży, a skończywszy na bio pielęgnacji. Nasze usługi obejmują przede wszystkim:

 

 

  •  masaże filipińskie,
  •  masaże balijskie,
  •  masaże relaksacyjne,
  •  pielęgnacje twarzy i ciała (na wiele sposobów!).

 

Pomimo tego, że naszym głównym celem jest świadczenie usług z zakresu spa & wellness klientom indywidualnym, to mamy również specjalne oferty skierowane do firm – realizowane w postaci bonów prezentowych lub zaproszeń na konkretne zabiegi. Jest to wspaniały sposób na odstresowanie się oraz nabranie energii po długich godzinach spotkań biznesowych czy tez szkoleń.

 

SPA Warszawa – dla każdego?


Podsumowując, niezależnie czy rozpatrujemy ośrodki spa w Warszawie czy też w innych, okolicznych miejscowościach, to z pewnością należy stwierdzić, że regularne korzystanie z usług tego typu może pozytywnie wpłynąć na nasz organizm. Co prawda w żadnym wypadku nie należy wymagać, aby widoczne były zmiany już po jednym zabiegu lub sesji zabiegów, to często już wtedy mamy szansę dostrzec pozytywne aspekty. W pierwszej kolejności warto skupić się na własnym wyciszeniu i relaksie, a dopiero w dalszej kolejności i perspektywie obserwować zmiany swojego ciała. Podejmując decyzje o wizycie w SPA warto jednak z rozwagą wybierać ośrodek – kierując się między innymi jego renomą oraz opiniami!