8 °C
+48-227-689-000

Warszawianka - Restauracje Zegrze

 

Wszyscy goście Hotelu Warszawianka skorzystać mogą z wielu atrakcji kulinarnych. Na miłośników dobrej kuchni czekają cztery restauracje, a menu każdej z nich wyróżnia się na tle pozostałych. Ekskluzywny Yacht Club specjalizuje się w potrawach śródziemnomorskich, podczas gdy Chata Góralska przeznaczona jest dla miłośników swojskiej kuchni Podtatrzańskiej. Natomiast w restauracji Mak's oraz Galerii skosztować można wielu pysznych dań międzynarodowych. 

 

Yacht Club

 

Restauracja Yacht Club położona jest nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego. Obiekt oddzielony jest od pozostałej części kompleksu starannie zaaranżowaną zielenią, która otacza całą restaurację i nadaje miejscu atmosfery. Rozpościerającą się panoramę Zalewu Zegrzyńskiego podziwiać można z obszernego tarasu, do którego dostęp uzyskać można również z oddzielnego wejścia na Sali Bankietowej. W restauracji podawane są wyjątkowo wykwintne i apetyczne przystawki, zupy oraz śródziemnomorskie dania główne, których spożywanie umilają gościom weekendowe sesje jazzowe. 

 

Chata Góralska

 

Chata Góralska to restauracja Zegrzem pachnąca. Odwołuje się ona do ludowych tradycji nie tylko ze względu na serwowane tam potrawy. Naturalna, regionalna atmosfera, odczuwalna jest zarówno za pomocą wystroju, jak i dzięki muzyce towarzyszącej gościom. Czekają na nich najznakomitsze specjały kuchni Podtatrzańskiej, takie jak cepeliny, pierogi, pyzy, kopytka czy kwaśnica. Warto wspólnie odwiedzić oferujące doskonałe restauracje w Zegrzu, ponieważ w sąsiedztwie Chaty Góralskiej znajduje się Miasteczko Piknikowe. Jest ono idealnym miejscem do organizacji spotkań, imprez i eventów. 

 

Mak's i Galeria

 

Restauracja Mak's zlokalizowana jest na parterze, w kongresowej części hotelu. Podczas delektowania się specjałami z różnorodnego, międzynarodowego bufetu, goście podziwiać mogą przepiękny widok Ogrodu Japońskiego. Restauracja posiada bardzo nowoczesną aranżację przestrzeni, dzięki czemu jest niezwykle funkcjonalna. Na gości spragnionych kameralnej i dobrze klimatyzowanej sali, czeka natomiast restauracja Galeria. Oferowane tam dania należą do najznakomitszych potraw kuchni światowej, serwowanych à la carte. Oprócz doskonałych posiłków regionalnych, w Galerii skosztować można również wyjątkowych dań narodowych, będących specjalnością szefa kuchni. Potrawy dopełniane są bogatą ofertą win, pochodzących z najlepszych światowych winnic.

 

Restauracja Zegrze - Odkryj Bogactwo Smaków

 

Na gości czeka także obszerny Lobby Bar. Położony jest on w głębi Hotelu, a przejść można do niego z głównej recepcji. Miejsce to idealnie nadaje się na intymne spotkanie przy kawie, a także relaks w otoczeniu ciepłych barw. Kameralnego wystroju dopełnia obecność wygodnych klubowych foteli i ognia płonącego w kominku. Natomiast Cukiernia Le Gâteau jest miejscem, gdzie skosztować można wielu wspaniałych wyrobów cukierniczych. W ofercie znajduje się również możliwość składania zamówień na torty i ciasta z okazji wesela, chrztu oraz innych wydarzeń. Desery cukierni, podobnie jak przystawki i dania z restauracji, można zamówić na wynos. Hotel oferuje także usługi cateringowe.