27 °C
+48-227-689-000

Cel, jaki sobie stawiamy, to przygotowanie przyjęcia Państwa marzeń. Możliwe jest to nie tylko dzięki maksymalnemu zaangażowaniu całego personelu ale też dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wyśmienitej kuchni oraz, co niezwykle ważne, indywidualnemu podejściu do każdego organizowanego w naszym Hotelu wydarzenia.
Na etapie przygotowań pomagamy dobrać odpowiednią salę i stosowne menu. Zapewniamy też pomoc przy wyborze oprawy muzycznej i dekoracji sali. Możemy zorganizować limuzynę lub inny wymarzony pojazd dla Nowożeńców oraz transport dla Gości weselnych. Doradzimy gdzie kupić kwiaty, wykonać makijaż ślubny czy fryzurę.
Sprawimy, że ten szczególny dla Państwa dzień zostanie zapamiętany na zawsze.

Do Państwa dyspozycji oddajemy sale, w których panują doskonałe warunki do celebrowania w gronie Rodziny i Przyjaciół:

  • Sale Bankietowe przy Ogrodzie. W nowoczesnej stylizacji, stonowanej kolorystyce, kameralne, klimatyzowane z pięknym widokiem na Ogród i wyjściem na przestronny taras.
  • Restauracja Galeria. Kameralna i klimatyzowana, Sala znajduje się w pobliżu jednego z wejść głównych do hotelu.

Oferta na usługi dodatkowe zostanie przygotowana na życzenie, po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami.

 

Informacja i rezerwacja:

Koordynator Przyjęć Weselnych
tel. +48 22 768 94 00
e-mail: przyjecia@warszawianka.pl 

 


 

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, podczas którego znaczenie ma każdy detal. Mając na uwadze ten fakt, zadbaliśmy o to, aby przyjęcie weselne organizowane w naszym obiekcie było dla Państwa niezapomnianym przeżyciem, które zostanie w pamięci jak najdłużej. Celem Hotelu Warszawianka jest takie przygotowanie wydarzenia, aby zarówno Para Młoda, jak i zaproszeni goście świetnie się bawili i mogli skupić się wyłącznie na przeżywaniu tych ważnych chwil. Dołożymy wszelkich starań, aby uśmiechy na Państwa twarzy trwały jak najdłużej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale znamy potrzeby nowożeńców oraz wiemy czym powinno wyróżniać się dobrze zorganizowane przyjęcie. Co więcej, lokalizacja naszego obiektu pod Warszawą zapewnia dogodny dojazd oraz piękne zielone otoczenie.

Obiad weselny w gronie rodziny i przyjaciół to wyjątkowy czas, który warto poświęcić wyłącznie na celebrowanie momentów. Wybierając Hotel Warszawiankę, mają Państwo pewność, że będą mogli skupić się tylko na tym co naprawdę ważne. O resztę zatroszczy się nasz doświadczony i zaangażowany personel, który zajmie się całym przebiegiem imprezy. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego organizowanego przyjęcia. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom gości oraz spełnić ich największe marzenia związane z tym ważnym dniem.

Przyjęcie weselne - co możemy Państwu zaoferować?

Nasza oferta pozwala na zorganizowanie przyjęcia do 500 osób, którego czas trwania wynosi do 8 godzin. Jesteśmy dla Państwa dostępni na każdym etapie wydarzenia. Chętnie pomożemy wybrać salę, która będzie najbardziej odpowiednia na przyjęcie weselne.

  • Sale Bankietowe znajdujące się przy Ogrodzie wyróżniają się nowoczesnym charakterem, stonowaną kolorystyką oraz kameralnym klimatem. Pomieszczenia są klimatyzowane i zapewniają piękny widok na Ogród, dodatkowo dając możliwość odpoczynku na przestronnym tarasie.
  • Restauracja Galeria również cechuje się kameralnym charakterem. Klimatyzowana sala znajduje się w pobliżu jednego z głównych wejść do Hotelu Warszawianka.

Obiad weselny w najlepszy wydaniu

Przyjęcie weselne to przede wszystkim wyborne jedzenie. Nasz hotel może poszczycić się wybitną kuchnią oraz rozbudowanym menu, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu zaspokoić potrzeby gości. W tym celu przygotowaliśmy pakiety obiadowe, które można dopasować do swoich preferencji oraz możliwości finansowych. Nasza kuchnia jest także w stanie przyrządzić dla Państwa wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe wersje dań. Aby jeszcze bardziej urozmaicić obiad, proponujemy stacje tematyczne, które z pewnością spodobają się miłośnikom kuchni orientalnej, włoskiej, japońskiej oraz fanom dziczyzny.

Obiad weselny nie może obejść się bez tortu. Cukiernia Le Gâteau by Hotel Warszawianka przygotuje dla Państwa wyśmienity tort, stworzony z najwyższej jakości składników. Zapewniamy szeroki wybór smaków oraz wspaniały wygląd tortu. Oferujemy ponadto różne pakiety napoi alkoholowych. Możemy poszczycić się szerokim asortymentem, dzięki czemu bez problemu wybiorą Państwo satysfakcjonującą opcję.

Co jeszcze przygotowaliśmy dla Pary Młodej?

Aby wydarzenie było niezapomniane, warto zadbać o spójność wszystkich szczegółów. Przyjęcie weselne nie może odbyć się bez starannie wybranych dekoracji oraz oprawy muzycznej. Na tym etapie też proponujemy naszą pomoc, mając na uwadze przede wszystkim potrzeby nowożeńców. Na Państwa życzenie możemy także zorganizować limuzynę lub inny pojazd oraz zapewnić transport dla gości. Warszawa oferuje całe mnóstwo miejsc, gdzie można wykonać makijaż ślubny, fryzurę oraz kupić kwiaty. Chętnie pomożemy również na tym etapie, korzystając z naszej wiedzy o najlepszych z nich. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. Wspólnie sprawimy, że ten szczególny dzień stanie się niezapomniany.