0 °C
+48-227-689-000

Hotel Warszawianka stwarza ogromne możliwości rozwoju zawodowego dla pasjonatów hotelarstwa. Nasz sukces wynika z doświadczeń profesjonalistów tworzących zespół hotelu. To ich wysiłek, idee, inspiracje i pomysły stanowią o tym, kim jesteśmy. Jeżeli chcecie dołączyć do naszego zespołu i wspólnie dzielić pasje zapraszamy do złożenia aplikacji.

Proces rekrutacji

Poszukując pracowników publikujemy ogłoszenia o pracę w lokalnych i ogólnopolskich portalach internetowych. Nawet jeśli nie znalazłeś interesującego Ciebie ogłoszenia – wyślij swoje CV. Być może wkrótce będziemy szukać takiej osoby jak Ty!

Przesłane CV analizujemy pod kątem danego stanowiska. Kolejnym etapem jest zaproszenie kandydata na rozmowę z osobą odpowiedzialną za rekrutację na danym stanowisku. Po spotkaniu przekazujemy kandydatom informację zwrotną dotyczącą jego osoby w procesie rekrutacji.

Obecnie do naszego Zespołu szukamy osób na stanowiska:

 • Key Account Manager
 • Recepcjonista
 • Bellboy/ Concierge
 • Pracownik techniczny
 • Kucharz
 • Młodszy Kucharz
 • Cukiernik
 • Steward
 • Kelner a'la carte
 • Kelner bankietowy
 • Pokojowa
 • Houseman

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres: hr@warszawianka.pl z dopiskiem:

obecna rekrutacja: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych jest Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. z siedzibą w Jachrance 77, 05-140 Serock. Otrzymane dane nie będą nikomu udostępniane. Wiem, że w każdym momencie mogę zmienić swoje dane lub odwołać ww. zgodę.”

przyszłe procesy rekrutacyjne: "Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o .o z siedzibą w Jachrance 77, 05-140 Serock, w celu realizacji procesów przyszłych rekrutacyjnych. Wiem, że w każdym momencie mogę zmienić swoje dane lub odwołać ww. zgodę."


Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.


PRAKTYKI
UCZNIOWIE
Hotel Warszawianka z wielką przyjemnością przyjmuje młodzież uczącą się, aby miała szansę zdobyć doświadczenie w wybranym przez siebie zawodzie. Przyjmujemy na praktyki zawodowe osoby uczące się szczególnie na kierunkach związanych z hotelarstwem i gastronomią.

STUDENCI
Zapraszamy do odbycia 3 miesięcznych płatnych praktyk studenckich dla studentów pierwszego i drugiego stopnia. Proponujemy pracę w działach: Administracji, Księgowości, Recepcji, Gastronomi , Dziale Technicznym, Służby Pięter.
Do złożenia aplikacji zapraszamy studentów zaangażowanych i pełnych pasji.
Do zadań kandydata będzie należało wsparcie poszczególnych działów, a także realizacja powierzonych zadań związanych ze sprawnym funkcjonowaniem firmy.

Oferujemy:
- Zatrudnienie oparte o umowę -zlecenie
- Pracę w prestiżowym Hotelu,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Potwierdzenie odbycia praktyk


STAŻ W RAMACH URZĘDU PRACY
Zapraszamy chętnych mających status osoby bezrobotnej do odbycia stażu w ramach Urzędu Pracy.
Staż w działach: Recepcji, Gastronomii, Służby Pięter i Dziale Technicznym.

Wymagania:
-Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-Status osoby bezrobotnej

Oferujemy:
-Po odbyciu stażu (6 miesięcy) możliwość stałego zatrudnienia