27 °C
+48-227-689-000

Organizacja szkoleń w Hotelu Warszawianka to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na profesjonalnej obsłudze, bezproblemowym kontakcie podczas ustalania wszelkich szczegółów oraz nowoczesnym wnętrzu z pełnym zapleczem technicznym. Nasz obiekt jest położony pod Warszawą, zaledwie 40 minut jazdy od stolicy. Dzięki temu, uczestnicy szkolenia mogą liczyć na bezproblemowy i szybki dojazd, nawet z innych stron Polski. Hotel leży w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego i jest otoczony 14 hektarami zielonych terenów. Malownicze położenie i piękna okolica dają wiele możliwości spędzania wolnego czasu.

Pomimo tego, iż Warszawa oferuje wiele miejsc, w których można przeprowadzić warsztaty szkoleniowe, pobyt z dala od miejskiego zgiełku i codziennego otoczenia sprawia, iż łatwiej przyswoić wiedzę i skupić się na poruszanych zagadnieniach. Co więcej, połączenie nauki oraz rozrywki zapewnia znacznie lepsze efekty oraz wpływa na pozytywny nastrój uczestników. Oferta naszego hotelu jest dopasowana do różnych potrzeb gości, dlatego jesteśmy pewni, że sprostamy również Państwa wymaganiom.

Profesjonalna organizacja szkoleń

Aby warsztaty były jak najbardziej efektywne, konieczny jest nie tylko ciekawy program, ale także dostęp do różnego rodzaju sprzętów, za pomocą których przekazuje się informacje. Organizacja szkoleń w Hotelu Warszawianka jest zatem doskonałym rozwiązaniem. Do Państwa dyspozycji oddajemy aż 33 sale konferencyjne, które pomieszczą różną liczbę osób. Najmniejsze dysponują powierzchnią 18 m2, zaś największe 1000 m2. Niezależnie od wielkości, w każdej sali znajduje się pełne wyposażenie techniczne, w skład którego wchodzą:

  • ekrany,
  • rzutniki,
  • nagłośnienie,
  • system digital signage,
  • system sterowania AV,
  • WiFi.

Warsztaty szkoleniowe mogą zostać przeprowadzone na modułowej scenie z parkietem. Dodatkowo, część sal oferuje możliwość podjazdu z zewnątrz. Pomieszczenia mogą zostać wedle potrzeb w pełni zaciemnione (elektrycznie sterowane zasłony). Wszystkie z nich mają też dostęp do światła dziennego. Sale wyróżniają się nowoczesnym charakterem i zostały dopasowane do potrzeb osób prowadzących szkolenia oraz uczestników. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną, w której znajdują się szczegółowe informacje na temat każdego pomieszczenia.

Warsztaty szkoleniowe i nie tylko - co jeszcze oferuje nasz hotel?

Organizacja szkoleń wiąże się nie tylko z wynajmem sali. Naszym gościom proponujemy także korzystne cenowo pakiety, w skład których dodatkowo wchodzi lunch lub kolacja, serwowane w trakcie spotkania oraz ciągła przerwa kawowa. Podczas trwania posiłków, mogą oni liczyć na profesjonalną obsługę ze strony pracowników Hotelu Warszawianka. Warsztaty szkoleniowe nierzadko bywają łączone z integracją pracowników. Jeśli są Państwo zainteresowani taką opcją, zapraszamy do kontaktu, a wspólnie ustalimy potrzeby i wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Kilkudniowe szkolenia mogą zostać uzupełnione pobytem w strefie termalnej, SHU SPA, Aqua Parku, na siłowni, a także w wielu innych miejscach składających się na nasze Centrum Rekreacyjne. Do Państwa dyspozycji są ponadto 4 restauracje, serwujące dania z różnych stron świata oraz strefa rozrywki w Clubie 77. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.