26 °C
+48-227-689-000

Hotele rodzinne to miejsca, w których zarówno dorośli, jak i najmłodsi mogą czuć się komfortowo i spędzać czas w ciekawy sposób. To także najlepsze rozwiązanie jeśli zależy nam na odpoczynku w gronie najbliższych, podczas którego każda osoba może robić to, co lubi najbardziej. Doskonale wiemy jak ważne jest zapewnienie atrakcji dla dzieci, aby z pobytu cieszyły się nie tylko maluchy, ale również ich rodzice. Nasz obiekt to hotel przyjazny rodzinie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dysponujemy szerokim zapleczem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby maluchów w różnym wieku. Każde dziecko odwiedzające Hotel Warszawianka będzie mogło poczuć się jak prawdziwy i pełnoprawny gość, który jest traktowany z największą powagą.

Czym jeszcze wyróżnia się nasz hotel? Dzieci i ich potrzeby są dla nas szczególnie ważne. Chcemy aby czuły się nie tylko wyjątkowo, ale również bezpiecznie, jak we własnym domu. Przygotowaliśmy więc szereg udogodnień, dzięki którym pobyt będzie należeć do niezapomnianych. Nasz obiekt nadaje się zarówno jako hotel na weekend z dziećmi, jak i na dłuższy odpoczynek. Gwarantujemy, że maluchy nie będą się nudzić nawet przez chwilę, mogąc korzystać z całego mnóstwa atrakcji. Działamy ponadto jako rodzinny hotel z basenem, dostępnym zarówno dla gości pobytowych, jak i zewnętrznych.

Warszawianka - najlepszy hotel na wakacje z dziećmi

Nasza oferta została stworzona w taki sposób, aby z jednej strony zapewniała maluchom świetną zabawę, z drugiej zaś wpływała na ich rozwój. Jako hotel rodzinny przygotowaliśmy specjalną strefę KIDDOS, będącą Centrum Kreatywnej Zabawy dla dzieci od 4 do 12 roku życia. To miejsce, w którym można nie tylko bawić się i grać, ale przede wszystkim uczyć się wielu fascynujących rzeczy i poznawać otaczający świat. Zgromadzone atrakcje pozwalają na rozwijanie m.in. kreatywności, umiejętności artystycznych, zręczności oraz refleksu. Co konkretnie możemy zaproponować?

  • Warszawianka doskonale sprawdzi się jako hotel na weekend z dziećmi, oferując aż 9 stref zabaw, w których można m.in. spędzić aktywnie czas na bieganiu, zjeżdżaniu i skakaniu, przenieść się do artystycznego świata, poczuć się jak dorosły, który samodzielnie robi zakupy lub gotuje, a także stworzyć kreatywne rysunki, malunki lub rzeźby.
  • Specjalne warsztaty, podczas których dzieci mają szansę rozwijać swoje umiejętności oraz zainteresowania. Dostępne są też zajęcia, które przybliżą wiele tematów z życia codziennego, związanych np. z pracą w zespole, samodzielnością czy zasadami savoir vivre’u.

Hotele rodzinne, w tym i Hotel Warszawianka dbają o zapewnienie maluchom najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Z tego względu dzieci przebywające w strefie KIDDOS znajdują się pod stałą opieką doświadczonego personelu. Jednocześnie rodzice mają możliwość podglądu online swojej pociechy.

Co jeszcze oferuje hotel dla rodzin z dziećmi?

To nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych. Jeśli interesuje Państwa hotel na weekend z dzieckiem młodszym niż 4 lata, również warto skorzystać z naszej oferty. Dla maluchów, które nie przekroczyły 150 cm wzrostu stworzyliśmy KIDDI ROOM, czyli wyjątkowe miejsce zabawy, w którym można skorzystać z małpiego gaju, zjeżdżalni, trampolin oraz kulek. Co więcej, na życzenie rodziców jesteśmy w stanie nieodpłatnie udostępnić takie akcesoria jak przewijaki, podgrzewacze, nocniki, nawilżacze powietrza i wiele więcej. Jako hotel dla rodzin z dziećmi,dysponujemy także łóżeczkami dziecięcymi. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić jakie elementy będą Państwu niezbędne.

Jakie atrakcje jeszcze są dostępne?

  • KIDDI ROOM dla dzieci poniżej 4 roku życia
  • KIDDO SPA - zabiegi dla maluchów w wieku 6-12 lat oraz młodzieży od 13 do 18 roku życia.
  • Plac zabaw - dzięki lokalizacji pod Warszawą, nasz obiekt jest położony w malowniczej zielonej okolicy, pozwalającej na beztroską zabawę na świeżym powietrzu.

Rodzinny hotel z basenem - wodne szaleństwo w gronie najbliższych

Warszawianka doskonale sprawdzi się jako hotel na wakacje z dziećmi również ze względu na obecność Aqua Parku, zapewniającego wspaniałą rozrywkę dla maluchów oraz dorosłych. Dla starszych dzieci przygotowaliśmy m.in. basen rekreacyjny w kształcie wyspy z rwącą rzeką, wodospadem i gejzerem, zaś dla najmłodszych brodzik ze zjeżdżalnią oraz parasolem wodnym.

Jako rodzinny hotel z basenem prowadzimy też lekcje pływania dla dzieci powyżej 6 roku życia. Uczymy technik wszystkich stylów pływackich oraz skoków. Całość odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora. Hotel Warszawianka to także dogodna lokalizacja. Warszawa znajduje się w odległości zaledwie 40 minut jazdy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.