9 °C
+48-227-689-000

Hotel dla Dzieci Warszawa - Warszawianka

 

Zabieranie dzieci na krótkie wycieczki, dzięki którym mogą poznać Polskę to świetny pomysł nie tylko w czasie wakacji czy ferii. Także na jeden weekend można wyjechać gdzieś z dzieckiem i zwiedzić jedno miasto. Podstawą zwiedzania powinna być stolica kraju, w którym się mieszka. Czyli w tym wypadku Warszawa. Jednak bardzo ważne jest, aby dobrze zaplanować taką wycieczkę, żeby dziecko nie było zmęczone długim zwiedzaniem jednego miejsca czy nie nudziło się w hotelu.

 

Atrakcje Dla Dzieci - DmuchańceHotel z Atrakcjami dla Dzieci

 

Atrakcje dla dzieci w Warszawie można znaleźć praktycznie w każdej dzielnicy, ale zawczasu warto sprawdzić czy w danym terminie są one otwarte, ponieważ niektóre obiekty czynne są tylko sezonowo, albo zamykane są w jeden dzień tygodnia. Potrzebny jest też dojazd i zaplanowanie trasy podróży, a później zwiedzania miasta. Niezbędne jest też sprawdzenie, w których restauracjach podawane jest dziecięce menu. Czy wreszcie najważniejsze – noclegi, w których nie ma problemu z dziećmi i są jeszcze dla nich udostępnione dodatkowe atrakcje.

 

Noclegi w Hotelu dla Dzieci

 

Hotel Warszawianka to jedno z niewielu miejsc w Warszawie przyjaznym dzieciom. Jest to idealny hotel dla rodziny, ponieważ oferuje nie tylko noclegi i posiłki, ale też SPA czy Centrum Kreatywnej Zabawy. Zatem dziecko nie ma szans się nudzić.


Centrum Kreatywnej Zabawy składa się z:

 

 1. Sceny i kina 3D.
 2. Strefy zabaw w ruchu.
 3. Małej Lady.
 4. Mini marketu.
 5. Małej kuchni.
 6. Strefy Małolata.
 7. Klocków Kobi.
 8. Strefy artystycznej.
 9. Stefy multimedialnej.

 

Centrum jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Warto wiedzieć, że dzieci pozostają w nim pod opieką wyspecjalizowanych opiekunów, a rodzice w tym czasie mogą skorzystać ze swojej strefy SPA czy zjeść spokojnie obiad. Co ciekawe hotel stosuje metodę zabezpieczającą polegającą na zrobieniu zdjęcia dziecku z rodzicem lub opiekunem i przy odbiorze dziecka z Centrum będzie weryfikowane czy osoba odbierająca dziecko pojawia się na tym zdjęciu. Ponadto można podglądać zabawy dzieci online, aby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym porządku.

Ten hotel z atrakcjami dla dzieci ma też SPA dla młodszych dzieci w wieku od 6 do 12 lat, oraz osobno dla nastolatków. Małe dzieci mogą skorzystać z czekoladowego lub aromatycznego masażu wraz z opiekunem. Albo zrobić sobie manicure pielęgnacyjny.

Hotel dla rodziny Warszawianka oferuje też SPA dla nastolatków, gdzie mogą mieć do czynienia z zabiegami oczyszczającymi czy też masażem.

 

Atrakcje dla Dzieci

 

Atrakcje dla dzieci Warszawa oferuje bardzo różne. Dla malucha, który pierwszy raz będzie w tym mieście samą atrakcją może być przejazd metrem. Warto też pokazać dziecku Pałac Kultury i Nauki oraz jeden z licznych pomników Syrenki. Jednak zdecydowanie najciekawsza może być wizyta w Centrum Nauki Kopernik, z którego każde dziecko nie chce wyjść. Tylko w tym miejscu można spędzić cały weekend. Ale przy ładnej pogodzie warto też wybrać się do Łazienek Królewskich na spacer i lody. Można tam nawet znaleźć biegające po drzewach wiewiórki czy królewskie pawie, które zawsze zaciekawiają dzieci.

Warszawianka - Hotel Przyjazny Rodzinie

 

Wypoczynek w rodzinnym gronie, w towarzystwie dzieci, wymaga wyjątkowej fantazji i szczególnych atrakcji. Nawet najpiękniejsze krajobrazy nie zrekompensują bowiem braku rozrywek, a najlepsza pogoda nie wynagrodzi monotonii wakacyjnych chwil. Wybierając miejsce na rodzinny wyjazd, warto zdecydować się na obiekt kompleksowy, zapewniający dostęp do przyjemności nie tylko urozmaiconych, ale również występujących w dużej ilości. Ofertę taką przedstawia swoim gościom elegancki hotel Warszawianka.

 

Hotel dla rodziny

 

Świetna zabawa to nie problem, kiedy decydujemy się na wizytę w Warszawiance. Co ważne, wyjazd z dziećmi nie musi się wiązać z koniecznością opiekowania się nimi dwadzieścia cztery godziny na dobę. W hotelu przyjaznym rodzinie zawsze znajdą się strefy, gdzie pozostawimy nasze pociechy pod opieką odpowiedzialnych i doświadczonych osób. W tym czasie sami możemy poświęcić się innym rozrywkom, które niekoniecznie muszą zajmować najmłodszych.

 

Hotel Przyjazny Rodzinom z DziećmiJaki kierunek obrać?

 

Bez wątpienia na sukces wpływ ma wybór kierunku wyjazdu. Wielu turystów bierze pod uwagę jedynie dwa kierunki - góry lub morze. Są to rzecz jasna piękne i atrakcyjne regiony, pamiętać jednak należy, że wiążą się one nierzadko z długą podróżą. W przypadku wyprawy rodzinnej może się ona okazać wyjątkowo męcząca.


Mając podobne dylematy, warto rozważyć podróż w miejsce bliższe geograficznie, jednocześnie takie, które wcale nie ustępuje swoimi walorami wyżej wymienionym. Malownicza okolica Zalewu Zegrzyńskiego pozwala gościom poczuć się wyjątkowo, a świetne położenie sprawia, że wszystkie miejscowe atrakcje znajdują się w zasięgu ręki.

 

Luksus dla rodziny

 

Wspaniały, rodzinny wypoczynek nie musi być trudny do zorganizowania. Oferta Hotelu Warszawianka gwarantuje różnorodność rozrywek a przy tym luksus i elegancję. Wśród propozycji kompleksu znajdują się m. in.:

 

 • Centrum Kiddos
 • Kręgielnia
 • Kluby i bary
 • Obiekty rekreacyjno-sportowe
 • Wykwintne restauracje
 • Liczne imprezy okolicznościowe i wiele innych

 

Dostęp do tak szerokiej oferty zapewnia niesamowite chwile dla każdego z członków rodziny.

 

Rodzinny wyjazd - krótki czy długi?

 

Czas trwania wycieczki to kolejny ważny element, składający się na powodzenie przedsięwzięcia. Co istotne, świetnie możemy spędzić chwile zarówno podczas weekendowego wypadu, jak i przy dwutygodniowych wczasach.
Ostateczna decyzja powinna zawsze zostać podjęta wspólnie i przy uwzględnieniu indywidualnych wymagań. Warszawianka - hotel przyjazny rodzinie posiada propozycje dla gości, poszukujących wypoczynku w różnych konfiguracjach. Niezależnie od wybranych atrakcji i czasu pobytu każdy może liczyć tu na niezapomniane momenty.

 

Dlaczego Hotel Warszawianka jest przyjazny dla rodziny?

 

Elegancki i komfortowy Hotel Warszawianka, położony w pięknej okolicy nad urokliwym Zalewem Zegrzyńskim to znakomita propozycja dla każdej rodziny.
Z jednej strony znajdują się tu strefy relaksu dla dorosłych, z drugiej zaś miejsca dla najmłodszych - na czele z fenomenalnym centrum Kiddos. Szereg atrakcji pozwoli na zaplanowanie każdego dnia inaczej, bez miejsca na nudę i monotonię, nawet w przypadku długich pobytów.
Pomysłowość i luksusowe warunki - te zalety niezmiennie od lat stawiają Warszawiankę w ścisłym topie obiektów z kategorii hoteli przyjaznych rodzinie.