26 °C
+48-227-689-000

Tradycją stało się już, że w listopadowy długi weekend Hotel Warszawianka organizuje radosny, pełen energii festiwal tańca Dance Fiesta. Dlaczego nie w porze karnawału? Albo w czasie upalnego lata? Chcemy umilić Państwu właśnie listopad. Wpuścić więcej światła w coraz krótsze dni i stworzyć okazję do „naładowania baterii” na długą zimę. Mieć swój wkład w Wasze przygotowania na karnawałowe szaleństwa… Czy zresztą trzeba pretekstu, by wybrać się nad piękny Zalew Zegrzyński i wspaniale spędzić czas?

Czym jest festiwal Dance Fiesta?

Doroczna Dance Fiesta w Jachrance to wydarzenie dedykowane tym wszystkim, dla których taniec jest źródłem energii i radości. Tym, którzy nie zaczęli jeszcze swojej przygody z parkietem, ale czują, że właśnie poprzez ruch w rytm muzyki mogą wyrazić swoje emocje i doskonale się zrelaksować. Tym, którzy chcą zacząć pracować nad formą lub szukają każdej okazji do aktywności fizycznej. A także tym, którzy pragną świetnie bawić się w towarzystwie osób pełnych pasji. Hotel Warszawianka oferuje Gościom dwa dni spotkań i warsztatów ze znanymi instruktorami tańca i trenerami sportowymi. Po intensywnym dniu nauki odbywa się huczne after party, na którym można przećwiczyć nowo nabyte umiejętności. Goście imprezy będą mieli także okazję podziwiać występy zaproszonych gwiazd.

Przez cały czas trwania Dance Fiesta Goście mogą korzystać z miejscowych atrakcji hotelu – zrelaksować się w naszym aqua parku, dać odpocząć ciału w strefie SPA, pogłębić zawarte podczas nauki znajomości na korcie do squasha albo przy lampce wina, w jednej z naszych restauracji. Mimo jesiennej aury, pobyt w Jachrance to również okazja do spaceru nad Zalewem Zegrzyńskim – urzekającym o każdej porze roku.

Kto będzie gościem tegorocznego Dance Fiesta?

Jak co roku Dance Fiesta poprowadzą mistrzowie Zumba Fitness z Polski i różnych zakątków świata. Gościć będziemy m.in. takich licencjonowanych instruktorów, jak Maurice Weindel (z niemieckiego Königswinter), Jon Martin (prosto z Barcelony) oraz rodzime gwiazdy, wśród których znajdą się: Izabela Kin, Karolina Berezowska, Joanna Michalska, Emilia Furman, Michał Kurpet, Aneta Jagiełło, Paweł Paczyński, Agnieszka Ginardo, Oktawian Zagórski i Ania Cegłowska. Ich niezwykła energia i wieloletnie doświadczenie sprawią, że nawet ci z Państwa, którzy nie mieli wcześniej okazji sprawdzić się w zumbie czy klasycznych tańcach latynoamerykańskich, odkryją w sobie pokłady nowych możliwości. Niezależnie od tego, w jakim stopniu wykorzystacie Państwo umiejętności zdobyte podczas warsztatów, weekend pod okiem śmietanki instruktorów tańca pozwoli Wam ekspresowo spalić sporo kalorii i doda energii na wiele dni.

Co obejmuje program Dance Fiesta?

Dance Fiesta to przede wszystkim energetyczny kurs zumby – zainspirowanej latynoskimi rytmami fuzji tańca i aerobiku, której praktyka odpowiednia jest absolutnie dla wszystkich. Zumba poprawia koordynację ruchową, kondycję fizyczną, modeluje sylwetkę, a przede wszystkim porywa do radosnej zabawy. Bardziej zaawansowani uczestnicy mogą skorzystać z zajęć Strong by Zumba, które stanowią połączenie intensywnego treningu cardio z ćwiczeniami siłowymi i elementami sztuk walki.

Osoby, które zawsze marzyły o tym, by spróbować swoich sił w street dance, mogą wybrać się na warsztaty hip-hopu – wywodzącego się z kultury o tej samej nazwie tańca nowoczesnego, który angażuje całe ciało i duszę. Jego bliskim krewniakiem – zwanym często latynoskim hip-hopem – jest reggaetón. To streat dance z widocznymi wpływami reagge, dancehallu, salsy czy merengue.

Panie z pewnością będę zainteresowane lekcjami niezwykle zmysłowych tańców, do jakich należy sensual dance. Ta mieszanka najgorętszych spośród tanecznych kroków służy wydobyciu wdzięku i sex appealu, który drzemie w każdej z kobiet. Sensual dance to praca z ciałem, a zarazem z umysłem – doskonale służy wewnętrznej metamorfozie. W piękniejszej połowie naszych gości kobiecość rozbudzą także bachata czy twerk. Panie, które zapragną mieć w zanadrzu efektowne show rodem z przedwojennych kabaretów, mogą wybrać się na zajęcia chair dance czyli tańca z krzesłem.

Dance Fiesta będzie także znakomitą okazją do opanowania podstaw tańców towarzyskich wywodzących się z Ameryki Południowej. Gości porwie energetyczna samba, seksowna salsa i elegancka cha-cha. Po spotkaniu z zaproszonymi do Jachranki instruktorami każdy będzie mógł zabłysnąć na parkiecie podczas karnawałowych szaleństw!

Jak wziąć udział w Dance Fiesta w Hotelu Warszawianka?

Udział w Dance Fiesta wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc i przedpłaty. Goście mają do wyboru kilka pakietów:

  • pakiet VIP (250 zł) – obejmuje nielimitowany wstęp na warsztaty i imprezy, a także wejście do naszego aquaparku i nocleg ze śniadaniem,
  • pakiet Full (170 zł) – upoważnia do wstępu na wszystkie warsztaty, imprezy oraz do aquaparku,
  • pakiet Day – zapewnia jednodniowy wstęp na warsztaty, imprezy oraz wejście do aquaparku.

Zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowe wydarzenie, o którym bez cienia przesady zwykliśmy mówić „totalne szaleństwo, szczęście i moc”!