26 °C
+48-227-689-000

Atrakcje dla dzieci jakie oferuje Warszawa najczęściej są rozproszone w różnych miejscach, co wiąże się z koniecznością każdorazowego dojazdu i co za tym idzie, poświęcenia sporej ilości czasu. Ciekawą alternatywą spędzenia wolnego weekendu lub dodatkowych dni jest pobyt w Hotelu Warszawianka, w którym przygotowaliśmy całe mnóstwo atrakcji zarówno dla maluchów, jak i dorosłych. Nasz obiekt odpowiada na różne potrzeby gości, związane zarówno z chęcią relaksu na świeżym powietrzu, jak i aktywnością fizyczną czy wodnym szaleństwem. W okresie letnim proponujemy wakacje z animacjami dla dzieci, które z pewnością zapewnią wiele wspaniałych wspomnień.

Letnie miesiące to najlepszy okres aby wypocząć, zregenerować siły i w ciekawy sposób spędzić czas w gronie najbliższych. Nasza oferta to świetny wybór dla osób, które z jednej strony czują, że Warszawa męczy ich swoim szybkim tempem, z drugiej nie mają ochoty na wielogodzinną podróż na drugi koniec Polski. Hotel Warszawianka dzieli od stolicy zaledwie 40 minut jazdy. Dogodne położenie nad Zalewem Zegrzyńskim sprawia, że okolica jest doskonałym miejscem dla całej rodziny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Wakacje z animacjami dla dzieci - co możemy Państwu zaproponować?

Uważamy, że udane wakacje są wtedy, gdy każdy członek rodziny może robić to na co ma największą ochotę. W przypadku rodziców najczęściej jest to błogi odpoczynek, zaś w przypadku maluchów beztroska zabawa. Aby połączyć te dwie pozornie przeciwstawne potrzeby, zapraszamy na wakacje z animacjami dla dzieci organizowane w Hotelu Warszawianka. Nasza oferta jest dostępna przez cały okres wakacyjny. Zapewniamy bogaty program dla osób w różnym wieku, realizowany przez doświadczonych i profesjonalnych animatorów, przez 7 dni w tygodniu. Na gości czeka całe mnóstwo konkursów, zabaw oraz gier. Dzięki położeniu pod Warszawą w zielonej okolicy, wiele z nich można przeprowadzić na łonie natury.

Ponadto, maluchy mogą spędzić czas wolny z rodzicami w Aqua Parku, korzystając z licznych atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, basen z rwącą rzeką, wodospadem, gejzerem, zaś najmłodsi - w brodziku z parasolem wodnym. Wakacje z animacjami dla dzieci mogą odbywać się również w Centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS. Gwarantujemy, że czas spędzony w wybranych strefach będzie nie tylko świetną formą rozrywki, ale też pozwoli rozwinąć wiele umiejętności. Do dyspozycji maluchów oddajemy 9 różnych stref, w których nie sposób się nudzić. Organizujemy ponadto różnego rodzaju warsztaty i zajęcia.

Co jeszcze oferuje Hotel Warszawianka?

Inne atrakcje dla dzieci w okolicach Warszawy, dostępne na terenie naszego obiektu to m.in. zewnętrzny plac zabaw na świeżym powietrzu. Jest to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu na zjeżdżalniach czy huśtawkach w towarzystwie rodziców. Wakacje nieodłącznie kojarzą się z szalonymi imprezami, dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego również dla maluchów. W soboty zapraszamy na Disco Kids lub KIDDOS WIECZORY, podczas których pociechy będą się świetnie bawić pod opieką naszych pracowników.

Zapraszamy także do KIDDO SPA, gdzie przygotowaliśmy specjalne zabiegi dla najmłodszych oraz do KIDDI ROOM, dostępnego dla wszystkich dzieci, które nie przekroczyły 150 cm wzrostu. Gwarantujemy, że wakacje w Hotelu Warszawianka okażą się niezapomnianym przeżyciem.