26 °C
+48-227-689-000

Zbliża się kalendarzowe lato, a pogoda już dziś zachęca do weekendowych wycieczek za miasto i snucia wakacyjnych planów. Niestety, wiele z nich pokrzyżowała pandemia COVID-19. Nawet jeśli do końca czerwca zostaną otwarte granice, Główny Inspektorat Sanitarny rekomenduje unikanie wszelkich podróży zagranicznych. Nie wiadomo też, jakie obostrzenia związane z ryzykiem zakażenia koronawirusem będą obowiązywały w letnich miesiącach w Polsce. Na chwilę obecną możemy planować wakacje nad Bałtykiem czy w Bieszczadach, ale popularne miejscowości turystyczne z pewnością nie będą odpowiednim miejscem na wypoczynek dla osób znajdujących się w grupie ryzyka. Każdy zresztą powinien nadal ściśle przestrzegać zasad higieny i dystansu społecznego – w trosce o zdrowie własne i innych. Gdzie zatem wybrać się na wakacje, by bezpiecznie skorzystać ze wszystkich uroków lata?

Bezpieczny hotel nad Zalewem Zegrzyńskim

Dla wielu Polaków synonimem urlopu są dalekie podróże. Choć w bieżącym roku prawdopodobnie uniemożliwi je pandemia koronawirusa, i tak znajdujemy się w bardzo korzystnej sytuacji. Żyjemy w kraju o zróżnicowanym krajobrazie i coraz wyższych standardach oferty turystycznej. Nie musimy pokonywać tysięcy kilometrów, by wypić drinka na słonecznej plaży, popływać jachtem, a po intensywnym dniu zrelaksować się w SPA. Na przykład, niespełna 40 km od gwarnego centrum stolicy, wśród bujnej zieleni nad pięknym Zalewem Zegrzyńskim, znajduje się nowoczesny, komfortowy Hotel Warszawianka. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas atrakcji z powodzeniem może wypełnić dwa tygodnie przewidziane na letni wypoczynek. Jednocześnie w dobie COVID-19 Goście mogą czuć się bezpieczni. 14 hektarów kompleksu Hotelu Warszawianka sprzyja zachowaniu społecznego dystansu. W trosce o zdrowie Gości bardzo ściśle przestrzegamy procedur, dzięki którym ryzyko zakażenia ograniczyliśmy do minimum. Cały nasz personel został dobrze przeszkolony w zakresie zasad bezpieczeństwa. Jesteśmy także świetnie przygotowani na wypadek pojawienia się w obiekcie przypadków zachorowań.

Oto niektóre spośród obowiązujących w Hotelu Warszawianka przepisów:

  • Wstęp na teren hotelu mają wyłącznie nasi Goście, pracownicy i stali dostawcy.
  • Każda osoba wchodząca do budynków hotelowych ma obowiązek dezynfekcji rąk.
  • Dystrybutory z płynem dezynfekującym znajdują się na terenie całego obiektu.
  • Na bieżąco dezynfekujemy wszystkie powierzchnie w ogólnodostępnych przestrzeniach.
  • Korzystamy z najwyższej jakości preparatów do dezynfekcji.
  • Nasz personel pracuje w przyłbicach/maseczkach i rękawicach ochronnych.
  • Ograniczamy liczbę osób przebywających w jednym momencie w określonej strefie hotelu.

Więcej informacji na temat wdrożonych w Hotelu Warszawianka zasad bezpieczeństwa znaleźć można tutaj.

Wakacyjna oferta Hotelu Warszawianka

Hotel Warszawianka to idealne miejsce na urlop, zarówno dla osób preferujących aktywny wypoczynek, jak i dla tych, które chcą poleniuchować. Wczasowiczom oferujemy prywatną plażę z fantastyczną panoramą na Narew, rejsy po Zalewie Zegrzyńskim, wodne szaleństwa w Aqua Parku (jego atrakcją jest m.in. 90-metrowa zjeżdżalnia wodna z efektami multimedialnymi), relaks w strefie wellness i orientalne zabiegi w luksusowym SPA. Na terenie kompleksu znajdują się także: nowoczesna siłownia i fitness club, korty (tenisowy, do squasha), kręgielnia, kilka restauracji i klub nocny. Goście, którzy pragną spędzić czas na łonie natury, mogą skorzystać ze sprzętu niezbędnego do krótkich wycieczek rowerowych czy joggingu. Dla wielbicieli grillowania zaś stworzyliśmy urokliwe Miasteczko Piknikowe, w którym można zarówno zasiąść całą rodziną przy ognisku, jak i potańczyć. W Hotelu Warszawianka nie brak też atrakcji dla najmłodszych. Mogą oni spędzić czas w Centrum Kreatywnej Zabawy lub wziąć udział w ciekawych zajęciach prowadzonych przez profesjonalnych animatorów. Po pełnym wrażeń dniu na Gości czekają przestronne, nowocześnie umeblowane pokoje i apartamenty, wyposażone w telewizję i internet. W tegoroczne wakacje można skorzystać z promocji „im dłużej, tym taniej” – im dłuższy urlop w Hotelu Warszawianka, tym niższe oferujemy ceny noclegu.

Lato w Jachrance – nie tylko dla wczasowiczów

Pobyt w komfortowym hotelu nad Zalewem Zegrzyńskim to nie tylko wyśmienity pomysł na bezpieczny urlop. Hotel Warszawianka to także idealne miejsce na organizację urodzin, uroczystości zaręczynowej, chrzcin, a nawet ceremonii zaślubin, oczywiście połączonej z hucznym weselem. Latem proponujemy świętowanie na naszej prywatnej plaży. Oferujemy wsparcie doświadczonych koordynatorów, którzy zadbają o każdy detal imprezy. Zaproponują przy tym niebanalne rozwiązania, dzięki którym uroczyste wydarzenie na zawsze pozostanie w pamięci Gości. W Hotelu Warszawianka nawet jeden wakacyjny wieczór to niebanalne, pełne pozytywnych wrażeń przeżycie, które pozwala na wspaniały relaks i złapanie dystansu do codziennych spraw. A taki wypoczynek to najlepszy prezent, jaki można zafundować sobie z okazji ważnego święta, przy okazji obdarowując nim swoich gości.