9 °C
+48-227-689-000

W strefie rozrywki Clubu 77, na poziomie -2, znajduje się jedna z ciekawszych atrakcji naszego Hotelu. Oferujemy Państwu 4 profesjonalne, w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo, tory bowlingowe na których organizujemy turnieje oraz imprezy firmowe i okolicznościowe. To świetne miejsce do zabawy i spróbowania własnych sił. Turnieje, które organizujemy, to prawdziwa gratka dla miłośników tego sportu. W barze przy kręgielni barmani serwują wyszukane i niepowtarzalne drinki.

Koszt wynajmu toru: 80,00 pln /godzina

Dla rodzin z dziećmi będących na pobycie w Hotelu: 60,00 pln / godzina

Ceny zawierają: wynajem torów na wyłączność oraz osobę koordynującą ze strony Hotelu.

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 - 01.00*

od soboty do niedzieli w godzinach 11.00 - 02.00*

* Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany godzin.

Informacje i rezerwacja:
rezerwacja@warszawianka.pl 
Tel. +48 22 768 90 00

Hotel z Kręgielnią - Kręgle w Warszawie

 

Kręgle w Warszawie

Czterogwiazdkowy hotel z kompleksem Spa and Wellness oraz dużym aquaparkiem, zlokalizowany w urokliwych okolicznościach przyrody – nad Zegrzem pod Warszawą, to miejsce idealne do komfortowego wypoczynku. Co ważne, z licznych atrakcji dostępnych w jego wnętrzu skorzystać mogą wszyscy – zarówno ci, którzy uwielbiają orzeźwiającą moc wody, jak i ci, których fascynacją jest gra w kręgle. Oczywiście znajdzie się też coś dla najmłodszych – Kiddo Spa, plac zabaw czy Kiddi Room – pokój zabaw dla dzieci do 4 roku życia. W hotelowej restauracji liczyć można również na posmakowanie specjałów szefa kuchni, dzieci skorzystać zaś mogą ze specjalnego KIDs menu.

 

Hotel na miarę potrzeb


Współczesne zapotrzebowanie na rozrywkę w najdoskonalszej formie nieustannie rośnie. Podróżujący klienci marzą więc nie tylko o tym, by się wygodnie wyspać, ale również i o tym, by po zaspokojeniu głodu i odpoczynku, móc skorzystać z bogatej oferty rozrywkowej. Hotel Warszawianka oferuje swoim gościom dostęp do strefy fitness, rozluźniającego Spa, pozwala na pełną żywiołowości grę w squasha czy dopuszcza do spróbowania swoich sił w turnieju na kręgielni. Wielość różnorodnych rozrywek sprawia, że kompleks hotelowy jest chętnie wybierany przez podróżujących oraz polecany innym.

 

Kręgle w Warszawie


Cztery w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo tory bowlingowe, uznawane są za jedną z najbardziej profesjonalnych i atrakcyjnych form rozrywki dostępnych w hotelu. Swoich sił w turnieju na kręgielni spróbować mogą zarówno pojedyncze osoby, jak i całe rodziny – pakiet cenowych możliwości dopasowany jest do indywidualnych potrzeb gości.

Kręgle w Warszawie to rozrywka ciesząca się niesłabnącą popularnością, stąd też nie dziwi duże zainteresowanie ofertą dostępną w hotelu. Aktywny pobyt na kręgielni dostarcza nie tylko dużej dawki radości i adrenaliny, ale jest także źródłem nieocenionego ruchu, który przydaje się każdemu.

 

Profesjonalizm w najwyższym wydaniu - Kręgielnia Warszawa

 

Kregle Warszawa - Tor do Gry

Dobra kręgielnia Warszawa to miejsce, do którego chce się wracać. Tu przecież doświadczyć można nie tylko pożądanego relaksu, ale również rozrywki na wysokim poziomie. Tu na aktywnych graczy czeka moc atrakcji i możliwości zapełnienia wolnych godzin popołudniowych czy wieczorów.

 

Dziś nowoczesny hotel spełnia wiele ról – jest nie tylko obiektem zapewniającym dostęp do komfortowego wypoczynku, ale również odpowiada za zapewnienie różnorodnych form tak cenionej i rzadko na co dzień osiągalnej, rozrywki. Wykupując pobyt na dłużej (lub choćby na jedną noc) warto wiedzieć, jakie możliwości oferuje dany obiekt i czy wśród nich nie można znaleźć właśnie tej ulubionej.

 

Dostęp do rozrywki na wysokim poziomie jest obecnie bardzo pożądany – warto wykorzystywać wszystkie dostępne możliwości tak, jak tylko się da. To właśnie sprawi bowiem, że będziemy czerpać więcej radości z podróżowania, a i nasze życie oraz codzienność staną się bogatsze. A przecież do uśmiechu i szczęścia tak niewiele potrzeba – dobry hotel z kręgielnią jako przystanek w podróży będzie w sam raz!