15 °C
+48-227-689-000

Imprezy integracyjne są stałym elementem wyjazdów służbowych. Firmom, w których ważna jest praca zespołowa oferujemy szereg aktywności wspierających kształtowanie zespołu. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, które pracują nad polepszeniem relacji międzyludzkich oraz pogłębieniem zaufania i współpracy w zespołach lub między nimi. Organizujemy turnieje, olimpiady, rejsy, regaty, skoki na bungy, loty widokowe nad Zalewem Zegrzyńskim, wieczory tematyczne, zajęcia militarne i wiele, wiele innych zajęć teambuildingowych.

Informacje i rezerwacja:
Joanna Rutkowska
Kierownik ds. rekreacji i eventów
+ 48 609 033 194
joanna.rutkowska@warszawianka.pl

 


 

Integracje to zazwyczaj stały element wyjazdów służbowych. Pozwalają nie tylko poprawić relacje wśród pracowników, stworzyć przyjazną atmosferę w zespole, ale również przyczynić się do pogłębienia zaufania. Warszawianka doskonale sprawdzi się jako hotel na wyjazd firmowy, oferując całe mnóstwo atrakcji oraz ciekawych form spędzenia wolnego czasu. Pomimo tego, iż Warszawa zapewnia wiele możliwości, pobyt z dala od miejskiego zgiełku pomoże zregenerować siły, naładować się pozytywną energią oraz zwolnić szybkie tempo, jakie towarzyszy nam na co dzień. Hotel Warszawianka jest położony w niezwykle malowniczej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego. Dodatkowo dysponuje 14 ha terenów zielonych, wliczając w to prywatną plażę oraz przystań.

Organizacja imprez integracyjnych w takim miejscu daje wiele możliwości. Na Państwa życzenie przygotujemy różnego rodzaju zajęcia i wyzwania teambuildingowe, podczas których uczestnicy mogą liczyć nie tylko na świetną zabawę, ale również na opanowanie lub rozwinięcie wielu umiejętności. Dzięki położeniu pod Warszawą, mieszkańcy stolicy dojadą do nas zaledwie w 40 minut. Jesteśmy otwarci także na firmy z innych stron Polski.

Profesjonalna organizacja imprez dla firm

Chętnie podejmiemy się organizacji wszelkiego rodzaju warsztatów, turniejów, olimpiad, rejsów oraz zajęć. Dysponując prywatną plażą oraz przystanią, jesteśmy w stanie zaoferować także wiele wodnych atrakcji, m.in. takich jak skutery, motorówki, statki, flyboard czy kajaki. Bliskie położenie Zalewu Zegrzyńskiego daje ponadto możliwość zorganizowania lotów widokowych oraz lotów balonem. Jako hotel na wyjazd firmowy, możemy podjąć się przygotowania wypraw offroadowych, survivalowych, orienteeringu i geocatchingu. Jest to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu, a jednocześnie poprawę umiejętności związanych z pracą zespołową.

Organizacja imprez dla firm często ma formę warsztatów przeprowadzanych wewnątrz hotelu. W zależności od Państwa preferencji, proponujemy m.in. warsztaty aktorskie, malarskie, śmiechu czy bębniarskie. Możemy zaoferować ponadto autorskie warsztaty kulinarne dla firm, przypominające formułę popularnego programu telewizyjnego w tej tematyce. Dużą popularnością cieszą się również gry fabularne oraz rywalizacje z nagrodami, które świetnie dopełniają wyjazd integracyjny.

Warszawianka - najlepszy hotel na wyjazd integracyjny

Do Państwa dyspozycji oddajemy też szereg innych atrakcji dostępnych na terenie naszego obiektu. Jako hotel na wyjazd firmowy dysponujemy komfortowymi oraz przestronnymi pokojami w wysokim standardzie. Organizacja imprez integracyjnych nie może odbyć się bez wspólnego posiłku w jednej z naszych 4 restauracji. Zapraszamy do skorzystania z Aqua Parku, SHU SPA oraz strefy termalnej, gwarantujących solidną porcję relaksu.

Nasi goście mogą ponadto odwiedzić Club 77, czyli idealne miejsce na wyjazdy integracyjne stworzone z myślą o rozrywce na najwyższym poziomie. Organizacja imprez dla firm bardzo często obejmuje tego typu atrakcje. Klub wyróżnia się nie tylko sporym rozmiarem, ale również profesjonalnym nagłośnieniem. W każdą sobotę odbywa się dyskoteka z DJ-em. Do dyspozycji odwiedzających jest także kręgielnia, strefa rozrywki oraz Night Bary z najlepszymi alkoholami z całego świata. Zapraszamy do kontaktu, a wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Państwa potrzeb oraz możliwości.