9 °C
+48-227-689-000

Na naukę pływania nigdy nie jest za późno!

Dla dorosłych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pływackie. Dla każdego bez względu na płeć, wiek i warsztat pływacki indywidualne lekcje pływania prowadzone przez doświadczonych instruktorów są najlepszym rozwiązaniem. Umiejętność dobrego pływania wpływa na jakość życia oraz dobre samopoczucie każdego człowieka. Efektem pływania jest poprawny rozwój całego organizmu, a w szczególności układu oddechowego, kostnego i mięśniowego. Nie można też zapomnieć o tym, że dzięki częstym wizytom na basenie hartujemy organizm, dzięki czemu rzadziej zapadamy na przeziębienia. Zapraszamy wszystkich, na zajęcia obejmujące szkolenie technik wszystkich stylów pływackich, oraz elementy nawrotów i skoków startowych.

 

Nazwa Czas trwania Cena* Dodatkowe informacje
Nauka pływania dla dorosłych 50 min 90,00 PLN* 1 ratownik przypada na 1 osobę korzystającą z nauki

 

*Cena nie obejmuje opłaty za wstęp na teren Aqua Parku.

 

Informacje i rezerwacja:
aquapark@warszawianka.pl 
+48 22 768 95 10 

Nauka Pływania dla Dorosłych Warszawa

 

Aqua Park w Hotelu Warszawianka zaprasza na naukę pływania dla osób dorosłych. Na naukę pływania różnymi stylami nigdy nie jest za późno, dlatego w ofercie Aqua Parku znajdują się zajęcia dla dorosłych, którzy nigdy nie nabyli tej przydatnej umiejętności bądź dla tych, którzy chcą poprawić technikę pływania.

 

Nauka pływania dla dorosłych "od zera"
 

Ratownicy uczący pływania w Aqua Parku mają doświadczenie we współpracy z osobami dorosłymi, które w ogóle nie potrafią pływać i potrzebują szkolenia od podstaw. Nauka pływania dla dorosłych Warszawa rozpoczyna się od oswojenia z wodą przy użyciu desek, pianek i innych akcesoriów, by stopniowo odważyć się na samodzielne ułożenie ciała na wodzie, a następnie pływanie.

 

Doskonalenie warsztatu pływackiego

 

Osoby, które potrafią pływać, mogą skorzystać z oferty poprawienia warsztatu pływackiego i uczenia się kolejnych stylów. Nauka pływania dla dorosłych pozwala zapoznać się z prawidłową techniką pływania kraulem, stylem grzbietowym czy klasycznym. Dzięki kilku lekcjom u doświadczonych ratowników, osoba biorąca udział w szkoleniu zacznie pływać szybciej, mniej męcząc się i nie obciążając kręgosłupa nieprawidłową techniką pływania. Ratownicy uczą również kobiety, jak bezpiecznie pływać w ciąży, by dotlenić organizm, wzmocnić kości i mięśnie, nie narażając przy tym dziecka.

 

Co wyróżnia ofertę Aqua Parku w Hotelu Warszawianka?

 

Warszawa jest miastem, w którym nauka pływania dla dorosłych jest organizowana w wielu miejscach. Oferta Aqua Parku w Hotelu Warszawianka jest jednak wyjątkowa w tym zakresie. Wyróżnia ją:

  • możliwość uczenia się i doskonalenia wszystkich stylów pływackich,
  • trenowanie elementów nawrotów i skoków startowych,
  • dostosowanie tempa nauki oraz jej charakteru do indywidualnych predyspozycji każdej uczącej się osoby,
  • opcja skorzystania z dowolnej liczby zajęć, zarówno z jednego spotkania, jak i kursu obejmującego kilkadziesiąt godzin,
  • prowadzenie zajęć indywidualnych: każdą uczącą się osobą opiekuje się jeden ratownik,
  • niska cena za zajęcia indywidualne trwające aż 50 minut.

 

Pływanie - Nauka dla DorosłychDlaczego warto skorzystać z nauki pływania?

 

Aqua Park zaprasza na naukę pływania wszystkie osoby, które chcą dbać o swoje zdrowie, kondycję fizyczną i dobre samopoczucie. Dzięki nauce pływania można znacząco poprawić jakość życia poprzez podniesienie odporności organizmu, utrzymanie prawidłowej wagi i szczupłej sylwetki, a także zniwelowanie codziennego stresu. 

 

Pływanie jest polecane zarówno kobietom, jak i mężczyznom bez względu na ogólną kondycję i wiek. Jest to sport ogólnorozwojowy, dzięki któremu ćwiczy się wszystkie partie mięśni. Treningi w Aqua Parku są dobre nawet dla osób z dużą nadwagą, które ze względu na zbytnie obciążenie stawów nie mogą wykonywać innych ćwiczeń fizycznych.

 

Nauka pływania jest kierowana również do seniorów, którzy chcą jak najdłużej zachować młodzieńczą witalność i sprawność pozwalającą na samodzielne życie. 

 

 

Już dziś warto zapoznać się z ofertą nauki pływania dla dorosłych, by poczuć radość z pokonywania kolejnych długości basenu - to doskonała zabawa nie tylko dla dzieci!