15 °C
+48-227-689-000

Uroczystości

  • <h4><a href='/pl/uroczystosci/slub-w-plenerze' >Ślub w plenerze</a></h4><div class='item-intro'>Ślub w Plenerze - Hotel Warszawianka
 Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłymi możliwościami weselnymi oferowanymi przez Hotel Warszawianka: 

ceremonia zaślubin w plenerze na prywatnej plaży lub zielonej polanie
torty i inne wyroby cukiernicze z własnej...</div><div class='item-link'><a class='btn-portal' href='/pl/uroczystosci/slub-w-plenerze' >Czytaj dalej</a></div>
  • <h4><a href='/pl/uroczystosci/wyjatkowe-zareczyny' >Wyjątkowe zaręczyny</a></h4><div class='item-intro'>Jak to zrobić, żeby oświadczając się swojej&nbsp;połówce nie popaść w śmieszność albo wykazać się nadmierną słabością?Jak&nbsp;to zrobić&nbsp;w sposób oryginalny, nieszablonowy? 
 Mamy propozycje, które uwolnią od tego typu rozterek. Zorganizujemy zarówno tradycyjne...</div><div class='item-link'><a class='btn-portal' href='/pl/uroczystosci/wyjatkowe-zareczyny' >Czytaj dalej</a></div>
  • <h4><a href='/pl/uroczystosci/komunia' >Komunia</a></h4><div class='item-intro'>Pierwsza komunia&nbsp;to wielkie wydarzenie&nbsp;zarówno dla dziecka, jak i jego rodziny. Białe Przyjęcia Komunijne organizujemy z dbałością o każdy detal. Państwu pozostawiamy wybór sposobu organizacji tego wyjątkowego święta. Szczególną oprawę gwarantujemy zarówno...</div><div class='item-link'><a class='btn-portal' href='/pl/uroczystosci/komunia' >Czytaj dalej</a></div>
  • <h4><a href='/pl/uroczystosci/baby-shower' >Baby Shower</a></h4><div class='item-intro'>Każdy powód do świętowania jest dobry. Zorganizuj Baby Shower. Niech przyszła mama zgarnie prysznic prezentów i zrelaksuje się w gronie przyjaciółek. Zaszalejcie podczas "bociankowych" gier towarzyskich i konkursów. Będzie co wspominać. 
 Proponujemy: 

wynajem...</div><div class='item-link'><a class='btn-portal' href='/pl/uroczystosci/baby-shower' >Czytaj dalej</a></div>
  • <h4><a href='/pl/uroczystosci/inne-przyjecia' >Inne przyjęcia</a></h4><div class='item-intro'>Mówi się, że wiemy jak zorganizować idealną imprezę okolicznościową. Niezależnie od tego czy będą to chrzciny, urodziny czy każda inna uroczystość. 
 Wsparcie naszych&nbsp;koordynatorów sprawi, że poczujecie się Państwo jak goście na własnym przyjęciu. Dobierzemy salę...</div><div class='item-link'><a class='btn-portal' href='/pl/uroczystosci/inne-przyjecia' >Czytaj dalej</a></div>

Hotel Warszawianka to połączenie nowoczesnego Centrum Kongresowego, eleganckiego wystroju i zacisznej atmosfery, w której nasi goście mogą nie tylko pozwolić sobie na prawdziwy relaks, ale również skorzystać z udostępnianych przez obiekt atrakcji. Jako hotel pod Warszawą, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu spokój i dyskrecję, a jednocześnie bezproblemowy dojazd do centrum stolicy, który zajmuje zaledwie 40 minut. Hotele mazowieckie, w tym Hotel Warszawianka, zapewniają także łatwe i szybkie połączenie z lotniska oraz dworca.

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla całych rodzin, jak i firm potrzebujących profesjonalnej i dobrze wyposażonej przestrzeni z zapleczem technicznym. Cechą wyróżniającą nasz obiekt jest doskonała lokalizacja, pozwalająca na pełen odpoczynek na łonie natury. Bliska odległość zarówno od rzeki Narwi, jak i Zalewu Zegrzyńskiego umożliwia kontakt z naturą w dowolnym momencie oraz zaczerpnięcie energii z otaczającej zieleni. To także najlepsze miejsce na zorganizowanie rodzinnych uroczystości, takich jak wesele, ślub w plenerze, komunia, baby shower, zaręczyny oraz innych przyjęć w gronie bliskich. Jeśli Warszawa okaże się dla Państwa zbyt męcząca, zapraszamy na odpoczynek na prywatnej plaży oraz organizowane przez nas eventy.

Hotel blisko Warszawy - malownicze położenie i komfortowy dojazd

Hotel Warszawianka to świetny wybór dla wszystkich osób, którym zależy na połączeniu ekskluzywnej przestrzeni, różnorodnej oferty gastronomicznej oraz możliwości wypoczynku w pięknej okolicy i czystym powietrzu, z dala od miejskiego zgiełku. Jednocześnie jako hotel blisko Warszawy, dajemy naszym gościom szansę na szybkie oderwanie się od codzienności. Doskonale znamy potrzeby odwiedzających, w tym rodzin z dziećmi, dlatego zadbaliśmy o przygotowanie specjalnej oferty, która z pewnością usatysfakcjonuje każdą osobę. Zapewniamy szeroką bazę atrakcji, w tym m.in. plac zabaw na świeżym powietrzu, Centrum Kreatywnej Zabwy KIDDOS, KIDDI ROOM z całym mnóstwem zjeżdżalni i trampolin, a także wieczorki dla najmłodszych, podczas których nie ma miejsca na nudę.

Osoby dorosłe mogą skorzystać z naszego SHU SPA w orientalnym wydaniu, które stanowi doskonały sposób na poprawę samopoczucia i przywrócenie sił. Oferowane przez nas zabiegi oraz rytuały nie tylko przybliżą do osiągnięcia wewnętrznej harmonii, ale staną się również pierwszym lub kolejnym krokiem w stronę zdrowego stylu życia. Jeśli czują Państwo potrzebę odpoczynku od szybkiego tempa życia jakim cechuje się Warszawa, hotel Warszawianka będzie najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy także do Aqua Parku, w którym można ciekawie i aktywnie spędzić czas z całą rodziną. Nasza oferta jest dopasowana zarówno dla osób, które chcą opanować sztukę pływania, poruszać się w rytmie aqua zumby lub zwyczajnie zrelaksować się w przyjemnej atmosferze.

Hotel biznesowy, czyli gwarancja udanego spotkania

Chcąc zorganizować konferencję, szkolenie lub innego rodzaju wydarzenia biznesowe, zdecydowanie najlepszym wyborem będzie nowoczesny hotel. Okolice Warszawy świetnie sprawdzają się na tego typu przedsięwzięcia, z jednej strony zapewniając dogodny dojazd, z drugiej możliwość skoncentrowania się na przedmiocie zebrania w komfortowej atmosferze. Jako hotel biznesowy, oddajemy do Państwa dyspozycji nasze Centrum Kongresowe, które stanowi idealne miejsce na spotkania w mniejszym lub większym gronie. Dysponujemy zarówno Salą Kongresową na 1200 osób, mniejszymi salami konferencyjnymi, jak i powierzchnią eventową, liczącą 1600 m2 z możliwością budowy stoisk.

Dla najbardziej wymagających gości biznesowych przygotowaliśmy dyskretny oraz komfortowy VIP ROOM. Zapewniamy pełne zaplecze techniczne, pozwalające na zorganizowanie praktycznie każdego wydarzenia. Jakie rozwiązania dla biznesu proponują jeszcze nowoczesne hotele? Okolice Warszawy to doskonałe miejsce na przeprowadzenie imprezy integracyjnej, bankietu lub jubileuszu. Posiadamy szeroką bazę ofert, odpowiadających na różne potrzeby firm. Jesteśmy również w stanie przygotować szereg atrakcji, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu, które pozostaną w pamięci pracowników na bardzo długi czas. Gwarantujemy, że nasz hotel stanie się Państwa ulubionym miejscem pod Warszawą.