18 °C
+48-227-689-000

SPA dla dzieci to masaże aromatyczne, masaże czekoladowe, a także pielęgnacyjny manicure (bez malowania paznokci), którego celem jest nauka dbania o dłonie już w najmłodszym wieku. Dla młodzieży przygotowaliśmy oprócz masaży specjalne zabiegi pielęgnacyjne przeznaczone do skóry tłustej. Zabieg Equilibre Phyt's ma za cel detoksykację i balansowanie łojotoku. Oferujemy także masaże pleców przynoszące ulgę kręgosłupowi oraz manicure z odżywkami. Wszystkie zabiegi wykonywane są na bazie bio kosmetyków. 

SPA dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

  • Aromatyczny lub czekoladowy masaż dla dziecka / Masaż pleców dla opiekuna: masaż ciała dla dziecka i masaż pleców dla opiekuna. Wspólny relaks i zabawa. Masaż wykonywany jest na czekoladowym maśle lub naturalnej gorzkiej czekoladzie.
  • Manicure pielęgnacyjny: od najmłodszych lat uczymy dzieci pielęgnacji dłoni. Piękne aromaty sprawią, że poczują się wyjątkowo.

SPA dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat

  • Oczyszczanie skóry twarzy, szyi i dekoltu: zabieg dla tłustej i mieszanej skóry z problemami trądziku młodzieńczego. Zabieg idealnie oczyszcza i niweluje stany zapalne skóry.
  • Zabieg na twarz Equilibre Phyt's: zabieg dla tłustej skóry na bazie olejów: z pestek słonecznika, orzechów laskowych, kiełków pszenicy, palmowego, tymianku, cyprysu, majeranku, cynamonu, mięty pieprzowej, glinki białej. Balansuje łojotok i detoksykuje skórę.
  • Masaż pleców: doskonały relaks i odprężenie. Ulga dla zmęczonych mięśni pleców i kręgosłupa.
  • Manicure: zadbane dłonie są wizytówką człowieka, niezależnie od wieku.

Informacje i rezerwacja:
spa@warszawianka.pl 
+48 22 768 95 11

pink like us on facebook button

 

Hotel Spa dla Dzieci

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego hotelu spa dla dzieci - zadbaj o wygląd swoich pociech. W KIDDO Spa wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne dla dzieci w wieku 6-12 lat oraz dla młodzieży 13-18 lat.

 

Spa dla Dzieci