19 °C
+48-227-689-000

SPA Hotelu Warszawianka zaprasza na profesjonalne masaże, pielęgnację twarzy i ciała w odsłonach: BIO, ORIENT i SPORT. Masaże wykonywane przez terapeutów z Indii, Bali i Filipin pozwolą odzyskać siły oraz poczuć przypływ pozytywnej energii, a zabiegi, dostosowane do różnych potrzeb skóry, poprawią jej kondycję i wygląd. 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 16 gabinetów, w tym 2 gabinety do zabiegów ayurwedyjskich, 5 gabinetów do masaży, 3 gabinety do hydroterapii, 3 gabinety do pielęgnacji twarzy, po 1 gabinecie do manicure i pedicure, 1 gabinet z jacuzzi dla par oraz łaźnię turecką i caldarium.

W naszych gabinetach znajdą się Państwo pod opieką wykwalifikowanych terapeutów, w tym między innymi specjalistów z Filipin, Indii oraz Bali. Dzięki nim zabierzemy Państwa w podróż do wyjątkowego świata relaksu.

BIO pielęgnacja

Oferowane Państwu w Hotelu Warszawianka zabiegi pielęgnacyjne na twarz i na ciało bazują na wysokiej jakości kosmetykach takich uznanych firm jak Phyt's oraz Florame. Ich kosmetyki wykorzystują naturalne składniki o bezpiecznym i skutecznym działaniu – olejki z cyprysu, olejki z kiełków pszenicy, orzechów macadamia czy mięty pieprzowej. Dzięki nim skóra wygląda piękniej i jest głęboko odżywiona zgodnie z naturą. W naszym gabinecie SPA czekają na Państwa profesjonalni terapeuci, którzy przeszkoleni są w sztuce relaksacji i pielęgnacji twarzy i całego ciała.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z naszej oferty, przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety, dzięki którym łączymy zabiegi wraz z innymi atrakcjami dostępnymi w naszym hotelu. To najlepszy sposób na relaksujące spędzenie wolnego czasu samemu lub z bliskimi osobami.

REGULAMIN WYKONYWANIA ZABIEGÓW W SPA HOTELU WARSZAWIANKA

 

Informacje i rezerwacja:
spa@warszawianka.pl
+48 22 768 95 11

pink like us on facebook button

Zapisz

Zapisz